Lėkščiasvydžio čempionai

Lėkščiasvydžio čempionai (0)

2018-10-06

Rugsėjo 23 d. Šiauliuose įvyko antrasis Lietuvos moksleivių lauko lėkščiasvydžio čempionatas, kuriame susikovė 4 komandos: „Šiaulių juniors“, Vilniaus Trakų Vokės gimnazijos, Klaipėdos licėjaus ir Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos.

Pirmoje kovoje šiauliečiai 5:8 nusileido Jurbarko komandai. Didžiausia intriga tapo trečios turnyro varžybos, kuriose visus metus tiek lauko, tiek uždarų patalpų moksleivių čempionatuose be pralaimėjimų žengusi Trakų Vokės ekipa 4:5 nusileido jurbarkiečiams.

Sužaidus rato varžybas ir paaiškėjus pirmiems pusfinalininkams, į finalą žengė Trakų Vokės ir Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijų sportininkai, o dėl 3-ios vietos susikovė šiauliečiai ir klaipėdiškiai.

Klaipėdos licėjaus komanda mažąjį finalą prieš Šiaulių komandą laimėjo 3:7 ir pirmą kartą pasidabino šio čempionato medaliais.

Tikra dvikova užvirė finale tarp Vilniaus ir Jurbarko komandų, o stiprus vėjas ir lietus varžybas apsunkino dar labiau.

Čempionų titulą ginanti Trakų Vokės gimnazija žaidimo pradžioje išsiveržė į priekį 3:1, bet netrukus rezultatas tapo lygus – 4:4. Komandos žaidė taškas į tašką, ir žaidimo pabaigoje rezultatas buvo vis dar lygus 7:7. Lemiamu momentu stipresnė pasirodė Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos komanda, kuri pirmą kartą tapo Lietuvos moksleivių lėkščiasvydžio čempione.

Komandoje žaidė Arnas Levonauskas, Lukas Šneideraitis, Povilas Samuilis, Nojus Lužaitis, Gytis Pieskus ir Ieva Velišauskaitė.

Lėkščiasvydis – tai greitas, techniškas, reikalaujantis taktinių įgūdžių žaidimas su pagrindine garbingo žaidimo taisykle.

Žaidimo tikslas – pelnyti taškus perdavinėjant diską savo komandos nariams. Taškai pelnomi pagavus diską taškų pelnymo zonoje.

Lietuvos skraidančiojo disko federacijos inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook