Lietuvos mažojo futbolo čempionato kovos keliasi į Jurbarką

Lietuvos mažojo futbolo čempionato kovos keliasi į Jurbarką (2)

2020-07-07

Jau šį šeštadienį Lietuvos mažojo futbolo asociacijos organizuojamas Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas bus tęsiamas ir Jurbarko Romualdo Marcinkaus vardo stadione aštuonios šiais metais Lietuvos čempionate dalyvaujančios komandos sužais dar po dvi rungtynes, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Po pirmojo etapo Šilalėje, vienintelė Jurbarko „Imsrės“ komanda iškovojo visus šešis galimus taškus ir savo lyderio poziciją sieks apginti namų tvirtovėje. Jurbarkas visada džiugino sirgalių gausa, tad „Imsrės“ komanda aikštėje turės „papildomą žaidėją“.

To žaidėjo Jurbarko komandai prireiks. Nors pirmose rungtynėse jų lauks naujokai KKSC „Prienų“ ekipa, kuri pirmajame etape nenustebino ir pralaimėjo abi rungtynes, tačiau antrose rungtynėse „Imsrės“ komanda jėgas išmėgins su Kauno FK „Arsenalo“ klubu, o tai yra labai rimtas varžovas, 2017 metų Lietuvos čempionas, turintis daug patirties ir komandos branduolį išlaikęs jau labai ilgą laiką.

Kauno derbis

Jurbarke bus galima išvysti ir Kauno miesto derbį. Atsinaujinęs FK „Hegelmann Minifootball“ susirems su jau minėta FK „Arsenalo“ ekipa. Ši principinė laikinosios sostinės komandų akistata turėtų būtų labai įdomi ir sulaukti daug dėmesio. Abi komandos kovos ne tik dėl svarbių taškų, bet ir sieks įrodyti, kuri Kauno komanda visgi yra stipresnė. Šių ekipų susirėmimas turėtų padovanoti kietą futbolą, aistras aikštėje ir, tikėkimės, įvarčių gausą.

Nustebinusiai Akmenei – rimti išbandymai

Nelengva išvyka į Jurbarką nusimato Naujosios Akmenės SC-FK „Akmenė“ ekipai. Keturis taškus Šilalėje iškovojusi ir šiuo metu antroje vietoje esanti „Akmenės“ komanda turės įrodyti, kad pirmasis etapas nebuvo atsitiktinumas ir daugiau nei pusę sudėties nuo praėjusių metų pakeitusi komanda šiais metais kovos dėl aukščiausių vietų.

SC-FK „Akmenės“ pirmose rungtynėse lauks Varėnos FK „Merkys“, savo gretose turintis ne vieną garsią pavardę, tačiau kol kas vis dar ieškantis susižaidimo. Antrose rungtynėse Naujosios Akmenės ekipa susirems su FK „Šilalė – Prolain“ ekipa – praėjusių metų vicečempionai. Su Šilalės klubu žaisti niekam nėra lengva, todėl šis etapas ir šios rungtynės gali atskleisti tikrąjį SC-FK „Akmenės“ pajėgumą ir parodyti komandos ambicijas.

Jurbarko etapo (07-11) tvarkaraštis:

FK „Jurbarko Imsrė“ – KKSC „Prienai“ (12:00)

FK „Hegelmann Minifootball“ – FK „Arsenalas“ (12:00)

FK „Šilalė – Prolain“ – FK „Polivektris“ (13:00)

FK „Merkys“ – SC-FK „Akmenė“ (13:00)

FC „Hegelmann Minifootball“ – KKSC „Prienai“ (14:00)

FK „Jurbarko Imsrė“ – FK „Arsenalas“ (14:00)

FK „Šilalė – Prolain“ – SC-FK „Akmenė“ (15:00)

FK „Polivektris“ – FK „Merkys“ (15:00)« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook