MMA Europos rinktinėje – jurbarkiečio pergalė

MMA Europos rinktinėje – jurbarkiečio pergalė (0)

2018-08-20

Rugpjūčio 13 d.  Rygoje įvyko tradicinis MMA/Pankrationo turnyras „Ghetto Fight“. Kaip ir kasmet jame jėgas išbandė sporto klubo „Pantera“ auklėtiniai. Jurbarkiečiai, kaip ir kiti Lietuvos MMA federacijos sportininkai, atstovavo Europos MMA komandai, besivaržiusiai su Latvijos MMA komanda.

Aukšto lygio turnyre  bendroje įskaitoje Europos komanda  laimėjo, tačiau  latviai per metus buvo patobulėję ir kovojo taip pat puikiai. „Norisi pagirti visą Lietuvos komandą, buvo malonu matyti kiekvieną kovą ir sportininkų ryžtą laimėti“, - sako sportininkus į turnyrą lydėjęs sporto klubo „Pantera“ treneris Mindaugas Smirnovas.

Gražią pergalę iškovojo vienas perspektyviausių „Panteros“ kovotojų Milanas Majauskas.  Jis į ringą kopė pirmasis.  M. Majauskas kovojo su latviu Nikita Suhlovs.  Kovą smaugimo veiksmu laimėjo Milanas. Jis tapo vieninteliu jurbarkiečiu, iškovojusiu turnyre pergalę, tačiau sėkmingai pasirodė ir kituose miestuose besitreniruojantys „Panteros“ auklėtiniai.

Mažiau pasisekė antrajam  kovojusiam  jurbarkiečiui Pavelui Majauskui.  Jis į turnyrą buvo pakviestas tik likus kelioms dienoms, kur  pakeitė netikėtai traumą patyrusį moldavą. Kovos pradžia buvo apylygė, tačiau vėliau  latvis Nikita Bricis perėmė iniciatyvą ir laimėjo.

Raseiniškis Tadas Veverskis kovojo prieš latvį  Aleksadrą Prochorivą ir kovą laimėjo  rankos laužimu. Ketvirtas į narvą žengė Marius Bagdonas , kuris susikovė su Armands Tilens. Kova vyko apylygiai, tačiau  pasibaigus kovos laikui teisėjų sprendimu pergalė atiteko Latvijos atstovui.

Penktas kovojo daug titulų turintis Ernestas Varankevičius iš Šakių.  Ernestas iškovojo pergalę smaugimo veiksmu. Paskutinis į ringą kopė ir prieš Arzu Dzhafarov  kovojo Arnoldas Ragažinskas iš Vilkaviškio. Kova vyko permainingai, tačiau pabaigoje geriau pasirodė  ir laimėjo latvis.

Rygos „Ghetto Fight“ turnyras sportininkų visada labai laukiamas, nes jame susirenka aukšto lygio kovotojai ir galima pasisemti daug patirties. M. Majauskas Latvijoje jau ne kartą skynė pergales – medalis  iš Rygos Jurbarką pasiekė ir šiemet.

ŠVIESOS inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook