Mišrių kovos menų varžybų sezonas įsibėgėja

Mišrių kovos menų varžybų sezonas įsibėgėja (0)

2019-10-15

Pailsėję po vasaros sporto klubo „Pantera“ sportininkai pradeda aktyvų varžybų sezoną. Varžybos vyksta Jurbarke, kituose Lietuvos miestuose bei kaimyninėse valstybėse, kovotojai vėl pasiryžę siekti geriausių rezultatų.

Iš čempionato, kuris vyko Rygoje,  Latvijoje, spalio 5 ir 6 d. „Panteros“  auklėtiniai grįžo su pergalėmis. „OPEN BALTIC PANGRATION CHAMPIONSHIP-2019“ -  vienos iš prestižinių varžybų, į kurias susirenka sportininkai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos ir kitų šalių.  Lietuvos komanda užėmė 2 vietą ir nusileido tik šeimininkams - latviams. Lietuvą atstovavo sporto klubas „Pantera“  ir sporto klubas „Pankratos“ iš Vilniaus.

Sporto klubui „Pantera“ atstovavo kovotojai iš Jurbarko ir Raseinių. Suaugusiųjų iki 60 kg svorio kategorijoje kovojęs Milanas Majauskas  užėmė  1 vietą, svorio kategorijoje iki 80 kg šešiolikmečių tarpe Deimantas Grigonius liko antras, o Neilas Narkun užėmė trečią vietą trylikamečių iki 55 kg svorio kategorijoje.

Spalio 12 d. Jurbarke įvyko MMA varžybos, kurias organizavo sporto klubas „Pantera“. Varžybose dalyvavo 100 dalyvių iš 15 sporto klubų. Į Jurbarką  kaskart atvyksta dalyvių iš vis  įvairesnių   Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės,Raseinių.

Vaikai, jaunimas ir suaugę kovojo dviejuose MMA narvuose. MMA sportas tampa vis populiaresnis.  Tai rodo didelis dalyvių ir žiūrovų skaičius. „Galima drąsiai teigti, kad MMA kovos menas yra įdomus ne tik sportininkams. Gražios ir kovingos kovos pritraukia vis daugiau kovos menais besidominčių žiūrovų“,  - sako Lietuvos MMA federacijos prezidentas, treneris Mindaugas Smirnovas.

Susumavus visus rezultatus pagrindinė „Žalgirio taurė“ atiteko šeimininkams – sporto klubui „Pantera“, antroji vieta – sporto klubui „Faiteris“, trečioji vieta – Vilniaus ,,Valetudo MMA akademija“.

Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams už kantrybę ir palaikymą MMA sportui,   sportininkams, kurie prisidėjo savo darbu ruošiantis varžybas ir joms pasibaigus, už paramą -   Jurbarko r. savivaldybei, Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“, apsaugos tarnybai „Norgauda“, už darbą skaičiuojant dalyvių taškus ir norą bei pastangas saugoti sportininkų sveikatą -  varžybų teisėjams.

Varžybos Jurbarke  buvo puikus pasiruošimas artėjančiam Lietuvos MMA čempionatui, kuris vyks  lapkričio 9 d. taip pat Jurbarke, Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos sporto salėje.

Jurbarko sporto klubo „Pantera“ rezultatai:

Monika Bartulytė iki 54 kg Grapling imtynės 1 vieta

Lijana Lipinskaitė iki 61 kg  Grapling imtynės 1 vieta

Lijana Lipinskaitė iki 61 kg MMA 1 vieta

Greta Židulytė iki 61 kg  Grapling imtynės 3 vieta

Kristupas Bartusevičius iki 31 kg MMA 2 vieta

Kajus Pažereckas iki 37 kg MMA 1 vieta

Adrijanas Narkun iki 40 kg MMA 2 vieta

Joris Kuncaitis iki 44 kg MMA 2 vieta

Justas Vyturys iki 48 kg MMA 1 vieta

Tautvydas Lebeckas iki 52 kg MMA 2 vieta

Aurimas Grigonis iki 56 kg MMA 1 vieta

Pavelas Majauskas iki 56 kg MMA 3 vieta

Kornelijus Bruno +66 kg MMA 1 vieta

Deimantas Grigonis +66 kg MMA 2 vieta

Milanas Majauskas iki 56 kg MMA 2 vieta« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook