Naktiniame turnyre – 40 komandų (nuotraukos)

Naktiniame turnyre – 40 komandų (nuotraukos) (0)

2017-05-26

Penktadienio vakare į Jurbarką plūdo krepšinio fanatikai. Kūno kultūros ir sporto centro ir Atviros jaunimo erdvės organizuotas naktinis krepšinio turnyras pateisino visus lūkesčius – atvyko net 40 komandų. Dalis jų - ne vietinės - iš Vilniaus, Raseinių, Šakių ir kitų miestų.

Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos krepšinio aikštelėse rungtyniavo įvairių amžiaus grupių komandos – nuo vaikų iki suaugusiųjų ir mišrių vyrų bei moterų komandų. 
„Renginys pateisino visus lūkesčius. Ir ne tik dalyvių skaičiumi. Labai maloniai nustebino, kad jaunimas geranoriškai pažiūrėjo į mūsų prašymą teritorijoje nevartoti alkoholinių gėrimų ir nerūkyti. Nors renginys buvo naktinis, apsiėjome be jokių incidentų, tik su puikia sportine nuotaika“, – sakė renginį organizavusio KKSC direktorius Karolis Bauža.
Pasak direktoriaus, idėja naktinio krepšinio turnyrui kilo AJE jaunimui surengus naktines tinklinio varžybas. Kadangi pirmas blynas neprisvilo ir žaisti krepšinio suvažiavo apie 160 žmonių, turnyras greičiausiai taps tradiciniu.
„Galvojame naktiniam krepšiniui kviesti du kartus per metus – vasarą ir žiemą. Šis turnyras parodė, kad žmonėms tokių renginių tikrai reikia“, – sakė K. Bauža.
Komandos buvo suskirstytos pagal amžiaus grupes ir tai, ar jos buvo vien vyrų, ar mišrios.
Nuo 19 val. žaidė trylikamečiai ir jaunesni krepšininkai. Geriausiai iš vaikų pasirodė „Tirpstantis ledas“. Ši ekipa iškovojo pirmąją vietą. Antri buvo „Balta kava be pieno“, treti – „Renkis juodai“.
Antri į aikšteles išbėgo 14-16 metų jaunuoliai. Šioje grupėje stipriausi buvo „Išbalansuoti ratai“, antri – „Rota“, treti – „Naktiniai paukščiai“.
Mišrioje grupėje komandas sudarė du vaikinai ir viena mergina. Pirmąją vietą iškovojo „Kylam“, antrąją – „Egiptietiškas diržas“, trečiąją – „Be aukso nenurimsim“.
Nuo 21 val. prasidėjo rimčiausios kovos – į aikšteles išbėgo vyriausi turnyro dalyviai. 
Turnyro čempionais tapo jurbarkiečiai – komanda „43“. Trijų žinomų Jurbarko krepšinio lygos žaidėjų – Mindaugo Jonušausko, Povilo Valaičio ir Valdo Undraičio komanda tik per plauką nepaleido šanso tapti nugalėtojais.
„Varžybos prasidėjo sunkiai, pralaimėjome pirmas rungtynes, todėl visas likusias privalėjome laimėti – žaidėme iš visų jėgų, tiesiog neturėjome kur trauktis, nes pralaimėję dar kartą būtume iškritę. Taip ir pasiekėme finalą, o jame laimėjome išnaudodami geriausias komandos narių savybes – gerai gynėmės“, – sakė M. Jonušauskas.
Krepšininkas turnyrą vadina fantastišku. Jam patiko viskas – nuo organizavimo, iki fakto, kad rungtyniauti atvyko komandos iš visos Lietuvos.
„Didžiausią įspūdį paliko tai, kad teisėjauti lemiamoms rungtynėms organizatoriai pasamdė du profesionalius arbitrus. Tai pakėlė turnyro lygį į aukštumas. Tikrai labai dėkoju tiems, kurie turnyrą surengė, ir tikiuosi, kad jis taps tradicija“, – sakė M. Jonušauskas.
Antroji vieta pripažinta komandai „Kylam“, treti – „86229441*“ krepšininkai.
Lukas PILECKAS

Daugiau nuotraukų rasite čia.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook