Namuose įveikė svečius iš Šakių (video)

Namuose įveikė svečius iš Šakių (video) (0)

2019-01-12

Šeštadienį namų arenoje „Jurbarkas“ sužaidė dar vienas pergalingas Regionų krepšinio lygos (RKL) rungtynes. Sirgalių ir namų sienų palaikomi krepšininkai rezultatu 94:87 (25:15, 22:29, 24:20, 23:23) palaužė Šakių „Šakius“.

Tai trylikta „Jurbarko“ pergalė šį sezoną. Ekipa kol kas patyrė tik vieną pralaimėjimą ir užtikrintai karaliauja RKL B diviziono A grupės turnyrinės lentelės viršuje.

„Nuo pat pradžių išsiveržėme į priekį, beveik neleidome pirmauti Šakių komandai šiose rungtynėse, tačiau kaskart pabėgus, varžovų komanda priartėdavo ir taip laikėsi arti. Kuo toliau, tuo labiau norime gerinti žaidimą ir taip ruoštis tolimesnėms reguliaraus sezono bei atkrintamųjų kovoms“, – sakė komandos vyr. treneris Julius Demenius.

Rezultatyviausias rungtynėse buvo Vladislovas Razumnovas, pelnęs 19 taškų, atkovojęs penkis kamuolius ir surinkęs 22 naudingumo balus. Dar 16 taškų įmetė Dovydas Šemeklis.

Šakiečių gretose daugiausia taškų pelnė Giedrius Būda – 23, Gytis Sutkus – 16.

Po rungtynių „Jurbarko“ komanda susitiko su rajono meru Skirmantu Mockevičiumi. Per pokalbį su politiku aptarti komandos poreikiai ruošiantis kitam sezonui, finansinė parama. Šiuo metu savivaldybės per metus skiriamų penkių tūkstančių eurų yra per mažai. „Jurbarko“ biudžetas – vienas mažiausių lygoje, kurio neužtenka net minimaliausioms komandos reikmėms.

„Kalbėjomės apie žaidimą aukštesniame RKL divizione ir finansinius klubo poreikius, koks kitų A diviziono komandų biudžetas, kokio mums reikėtų. Meras pažadėjo, kad šis klausimas bus svarstomas. Taip pat kalbėjome apie jaunimo įtraukimą bei užimtumą ir kokią naudą komanda gali atnešti rajonui“, – apie pokalbį su meru pasakojo J. Demenius.

S. Mockevičius su komanda susitiko vienas, pareiškęs, kad nenori, jog pokalbyje dalyvautų žiniasklaida. Keistą mero poelgį galima sieti su pažadais – viena yra žadėti komandai už uždarų durų, kita – kai pažadai yra vieši.

Kitas rungtynes ekipa vėl žais namuose – sausio 18-ąją 19 val. jurbarkiečiai susitiks su Panevėžio „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook