Pagerbti geriausi rajono sportininkai

Pagerbti geriausi rajono sportininkai (0)

2018-01-31

Ketvirtadienio vakarą Jurbarke apdovanoti geriausi rajono sportininkai, treneriai bei sporto klubai. Su sportu susiję žmonės už savo nuopelnus pagerbti įvairiomis nominacijomis, o renginio kulminacija tapo geriausių praėjusių metų sportininkų vienuoliktuko paskelbimas.

„Šiemet sportininkų pasiekimus vertinusi speciali komisija tikrai turėjo iš ko pasirinkti. Tarkime, Europos jaunių kyokushin karatė čempionate pirmąją vietą iškovojęs Marius Lukšys. Jo kolega Ignas Taurazevičius jaunučių kategorijoje Europoje – trečias. Svarbi ir Tomo Sabašinsko septintoji vieta Pasaulio jaunių lengvosios atletikos čempionato dešimtkovės rungtyje. Kiti sportininkai taip pat parodė puikius rezultatus“, – sakė Jurbarko r. kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotoja moksleivių sportui, laikinai vykdanti centro direktoriaus funkcijas Jolanta Kačerauskienė.

Jurbarkiečiai kasmet pasiekia svarbių pergalių, ir praėję metai nebuvo išimtis.

„Praėjusieji metai buvo tikrai puikūs mūsų sportininkams. Ne vieną jų teko savo kabinete priimti ir pagerbti, smagių pokalbių turėjome. Džiaugiuosi Jurbarko miesto stadionu, kurį, manau, pavyko tinkamai sutvarkyti. Džiaugiuosi ir sporto salėmis, kurias sutvarkėme ir dar sutvarkysime šiais metais. Šiemet turime dar vieną didelę misiją – sukurti dirbtinės dangos stadioną Jurbarko mieste. Taigi, jūs sportuokite, o mes tikrai jums padėsime. Linkiu gražių startų ir puikių rezultatų“, – per renginį pažadų sportininkams negailėjo rajono meras Skirmantas Mockevičius.

Į geriausiųjų vienuoliktuką pateko įvairių sporto šakų atstovai. Sunkiosios atletikos pergales įvairiuose Lietuvos čempionatuose ir žaidynėse skynė trys Rimanto Slaviko auklėtinės – Gabrielė Bubliauskaitė, Gabrielė Pukelytė ir Paulina Streleckaitė. Merginos pernai tapo prizininkėmis.

Į sąrašą pateko ir tarp Europos geriausiųjų patekę koykushin karatė atstovai – M. Lukšys ir I. Taurazevičius, kuriuos treniruoja Artūras Enčeris.

Apdovanojimus atsiėmė „Progreso“ klube Arvydo Mickaus treniruojami kultūristai Mindaugas Murauskas ir Nerijus Tamošaitis. Vyrai pernai pateko tarp pajėgiausių šalies sportininkų.

Dar vienas vienuoliktuko sportininkas – T. Sabašinskas, kuris Kenijoje vykusiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate iškovojo septintąją vietą. Vaikiną treniruoja Violeta Kokarskaja.

Klubo „Pantera“ trenerio Mindaugo Smirnovo auklėtinis Eimantas Sabataitis pagerbtas už auksą Lietuvos kikbokso čempionate.

Vytauto Jokūbaičio treniruojama Miglė Petrevičiūtė apdovanota už auksą ir sidabrą Lietuvos dziudo čempionatuose.

Orientavimosi sporto atstovė Rūta Tirlikienė, treniruojama Audriaus Tirliko, į vienuoliktuką pateko už sidabrines pergales šalies čempionatuose.

Įvertinti ne tik solidžių pergalių pasiekę sportininkai. Dėmesys atkreiptas ir į jauniausius. „Metų atradimu“ tapo R. Slaviko treniruojama trylikametė Lauryna Petrauskaitė, kuri Lietuvos jaunių sunkiosios atletikos žaidynėse iškovojo sidabrą.

Trylikametė Meda Osipovaitė paskelbta „Metų proveržiu“. Rankininkės rezultatai tokie geri, kad ji buvo pakviesta žaisti Lietuvos jaunučių rinktinėje.

„Metų žvaigždutė“ – vienuolikmetė Valentino Jankūno auklėtinė Meida Nausėdaitė, Lietuvos jaunučių klasikinių šachmatų čempionate iškovojusi bronzą.

„Metų jaunuoju talentu“ tapo dešimtmetis Ignas Šimkūnas. A. Enčerio treniruojamas Ignas Lietuvos vaikų kyokushin karatė čempionate iškovojo sidabrą.

„Metų treneriu“ paskelbtas kyokushin karatė treneris A. Enčeris. Šį titulą jis pelnė už auklėtinių pergales Europos čempionatuose.

„Metų komandos“ titulu įvertinta R. Slaviko treniruojama sunkiosios atletikos mergaičių komanda: Monika Šimaliūnaitė, Gabrielė Mickutė, Deimantė Pukelytė, Gintarė Lošytė, Gabrielė Bubliauskaitė, Gabrielė Pukelytė, Paulina Streleckaitė, Lauryna Petrauskaitė.

„Metų renginiu“ pripažintas „Panteros“ klubo organizuotas atviras ringas „Pantera „Žalgirio taurė“. Kaune vykusiame turnyre dalyvavo 109 sportininkai iš 18 Lietuvos klubų ir svečiai iš Kaliningrado.

Už geriausią rezultatą per praėjusius mokslo metus apdovanota Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos mergaičių rankinio komanda. Gražinos Girdžiuvienės ir Laimutės Stanienės treniruojamos mergaitės Lietuvos mokyklų žaidynėse iškovojo antrąją vietą. Komandą sudarė Radvilė Bendžiūtė, Ugnė Birgiolaitė, Toma Jovarauskaitė, Austėja Knapkytė, Ugnė Mozūraitytė, Meda Osipovaitė, Nerilė Stankutė, Deimantė Šimkutė, Monika Urbonavičiūtė, Paulina Vilkenytė, Neringa Voveriūtė, Gabija Štreimikytė.

Už geriausią rezultatą Lietuvos kaimo vietovių mokyklų žaidynėse pagerbta Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos mergaičių kvadrato komanda. Moksleives treniruoja Žilvinas Stankūnas. Pergalę iškovojusią komandą sudarė Alvyda Steponavičiūtė, Karolina Girdžijauskaitė, Laura Gėlaitytė, Evelina Gudžiūnaitė, Kornelija Jermalajevaitė, Ugnė Leskauskaitė, Samanta Lukauskaitė, Marija Masaitytė, Agnė Morkeliūnaitė, Auksė Ramonaitė ir Rimgailė Stasiulytė.

Paskelbti geriausi sporto klubai: „Pirmasis setas“ – už stalo teniso populiarinimą rajone bei aktyvią sportinę veiklą, „Pantera“ – už rytų kovos menų ir jogos populiarinimą, kyokushin karatė klubas „Kumite“ ir kultūrizmo klubas „Progresas“.

Nepamiršti ir Kūno kultūros ir sporto centro treneriai. Padėkos įteiktos lengvaatlečius ruošiantiems Antanui Domeikai, V. Kokarskajai ir L. Stanienei, krepšinio treneriams Vaidui Greičiui ir Povilui Valaičiui, dziudo – V. Jokūbaičiui, Viliui Paukščiui ir Dianai Arlauskaitei, sunkiosios atletikos treneriui R. Slavikui, karatė – A. Enčeriui, rankinio – G. Girdžiuvienei, futbolo – Gražvydui Steponaičiui, šachmatų – V. Jankūnui ir regbio – Daivarui Jonaičiui.

Lukas PILECKAS« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook