Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Panevėžyje – trečioji pergalė (video)

Panevėžyje – trečioji pergalė (video) (0)

2018-11-09

Penktadienį Regionų krepšinio lygoje žaidžianti „Jurbarko“ ekipa vieno metimo skirtumu iškovojo pergalę prieš „Lietkabelis-2 „ komandą. Panevėžiečiai jurbarkiečiams nusileido rezultatu 76:78 (19:15, 16:22, 18:25, 23:16). Svečiuose iškovota pergalė – trečioji šį sezoną.

Pergalę jurbarkiečiai išplėšė pačioje rungtynių pabaigoje. Komanda atsilikinėjo nuo priešininkų trimis taškais, tačiau po taiklių atakų skirtumą panaikino ir rezultatą persvėrė savo naudai.

„Žaidėme prieš gerai organizuotą ir atletišką, jauną komandą. Mes kai kurie į trečią dešimtį, į ketvirtą einam. Tai jie buvo geri varžovai. Tačiau šiuokart patirtis, šalti nervai ir protas padėjo nugalėti“, - sakė komandos kapitonas Povilas Valaitis.

Krepšininkas surinko 33 naudingumo balus ir tapo naudingiausiu rungtynių žaidėju. Taip pat ir rezultatyviausiu – 22 pelnyti taškai bei 14 atkovotų kamuolių.

Dar 17 taškų „Jurbarkui“ pelnė Vladislovas Razumnovas, 11 – Dovydas Šemeikis.

Rezultatyviausi panevėžiečiai: 17 taškų įmetęs Tomas Jaroševičius, 12 taškų pelnęs Domantas Strikulys ir 11 taškų į komandos sąskaitą įrašęs Matas Lukminas.

Po pergalės Panevėžyje „Jurbarkas“ užima antrąją vietą RKL B diviziono A grupės turnyrinėje lentelėje. Tris pergales turinti ekipa nusileidžia viena pergale daugiau iškovojusiai „Pakruojis-SC-Lygumų ŽŪB“ komandai.

Kitas rungtynes „Jurbarkas“ žais svečiuose lapkričio 16-ąją su komanda Plungės sporto ir rekreacijos centras.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook