„Pantera“ tempo nemažina

„Pantera“ tempo nemažina (0)

2018-11-21

Metams ritantis į pabaigą sporto klubo „Pantera“ kovotojai vieną po kitos skina pergales įvairiuose turnyruose ir čempionatuose. Taip sportininkai kaupia patirtį ir rengiasi artėjančiam Lietuvos MMA čempionatui, kuris gruodžio 16 d. vyks Raseinių r. Gabšių kaime, kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“.

Lapkričio16 d. Jurbarke įvyko MMA varžybos – Atviras „Pantera“ turnyras, kurį surengė  sporto klubas „Pantera“.  Turnyre daugiausia kovojo sporto klubo „Pantera“ sportininkai, taip pat svečiai iš Klaipėdos, Kauno, Jonavos, Raseinių, Šiaulių ir Vilniaus.

Kovos buvo gražios ir techniškos, visi rodė didelį norą siekti pergalės. Įnirtingos kovos vyko tiek jaunimo, tiek suaugusių amžiaus grupėse. Žiūrovams labiausiai patiko mergaičių kova pagal K-1 taisykles. Pergalę iškovojo sporto klubo „Pantera“ sportininkė Livija Andriukaitytė. Taip pat gražios kovos vyko tarp jauniausių  kovotojų.

Jurbarko sporto klubo „Pantera“ sportininkai džiaugiasi gausiomis pergalėmis. Pirmąsias  vietas užėmė Livija Andriukaitytė , kovojusi pagal K1 taisykles ir MMA ringe pasirodę Domantas Lebeckas, Kajus Pažereckas ir Rokas Bartulis. Antrasias vietas iškovojo Kristupas Bartusevičius, Adrianas Narkun, Joris Kuncaitis, Domantas Balčiūnas, Justas Vyturys ir Pavelas Majauskas, kovoję pagal MMA taisykles, ir K1 grupę pasirinkęs Vygantas Šmatauskas. Treti liko Tautvydas Lebeckas ir Grantas Girdžijauskas (MMA).

Lapkričio 18 d., sekmadienį, „Panteros“ sportininkai praleido Jonavoje, kur vyko Tarptautinis Grappling imtynių čempionatas. Visi klubo sportininkus pirmąsias dvikovas laimėjo ir pateko į finalus. Finalinėse kovose – Monika Bartulytė, Kornelijus Bruno, Vakaris Šuopys iškovojo pergales ir tapo čempionais. Milanas Majauskaus, Modestas Narbutas ir Mantas Narbutas  iškovojo visą kovos laiką ir minimaliu skirtumu, teisėjų sprendimu, laimėjo antrąsias vietas.

Daug gražių kovų laukia  ir gruodžio 16 d. Lietuvos MMA čempionate, kuriame susirinks stipriausi Lietuvos MMA kovotojai ir svečiai iš Latvijos bei Estijos. Vakare vyks finalinės kovo su šou programa. „Kviečiame visus atvykti palaikyti savo draugų ir pažiūrėti MMA kovų“, - ragina sporto klubo „Pantera“ treneris ir Lietuvos MMA federacijos prezidentas Mindaugas Smirnovas.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook