„Pantera“ – vicečempionė

„Pantera“ – vicečempionė (0)

2018-03-07

Vasario 24 d. Jonavos sporto arenoje pirmą kartą Lietuvoje vyko atviras Baltijos šalių MMA (mišrių kovos menų) mėgėjų čempionatas. Sporto klubo „Pantera“ auklėtiniai šioms varžyboms ruošėsi labai intensyviai ir į čempionatą išvyko didelė komanda – 27 kovotojai.

Jonavos sporto klubo „Faiteris“ ir Lietuvos MMA ir džiudžitsu federacijos surengtame čempionate dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos MMA klubų sportininkai. Sportinių pergalių Jonavoje siekė 127 dalyviai iš 24 klubų.

Kovos vyko vaikų, moterų, įvairių amžiaus grupių jaunimo ar suaugusiųjų kategorijose.Vaikų ir jaunimo iki 16 metų kovos vyko ant tatamio, taisyklės buvo paprastesnės, sportininkai dėvėjo šalmus su grotelėmis, kad apsisaugotų nuo traumų. Jaunimo nuo 17 metų ir suaugusiųjų kovos vyko MMA narve.

Pasak sporto klubo „Pantera“ trenerio M. Smirnovo, čempionate labiausiai stebino jauniausiųjų MMA kovotojų ryžtas ir noras siekti pergalės, jie savo meistriškumu nenusileido suaugusiųjų kovoms.

Šios varžybos buvo išskirtinės tuo, kad kovos vyko pagal du lygius – mėgėjų (C) ir pažengusių MMA mėgėjų (B, MMA Semi pro). Pagrindinis šių lygių skirtumas – kad mėgėjams parteryje neleistini smūgiai į veidą, o pažengusiųjų (Semi pro, B lygis) kovose smūgiai į veidą nedraudžiami.

Čempionate kovos vyko ir tarp klubų, buvo skaičiuojami ir sumuojami klubų atstovų iškovoti taškai. Geriausiai pasirodė ir nemaža taškų persvara pergalę iškovojo bei geriausiu klubu tapo Vilniaus „Pankratos“ (treneris Konstantin Mokšin), antroji vieta atiteko jurbarkiškiams – sporto klubui „Pantera“, trečioji – Vilniaus „Valetudo MMA Akademijai“ (treneris Artemij Sitenkov).

Sporto klubas „Pantera“ aktyviai veikia Jurbarke ir Raseiniuose. „Nors ne visiems iš beveik trisdešimties čempionate dalyvavusių klubo sportininkų pavyko pelnyti prizines vietas, bet visi sportininkai pasirodė šauniai, parodė puikią techniką, pastangas, ištvermę ir kovojo iki galo“, – sako treneris M. Smirnovas.

Baltijos šalių MMA čempionais tapo net keturi „Panteros“ sportininkai – jurbarkiečiai Tautvydas Lebeckas ir Milanas Majauskas bei raseiniškiai Neilas Strakšys ir Deivydas Rekštys. Sidabro medalius iškovojo Edas Strakšys iš Raseinių ir sportininkai iš Jurbarko Aironas Šimaitis, Justinas Bauža, Kornelijus Bruno ir Erikas Saldukas. Trečiąsias vietas užėmė keturi kovotojai iš sporto klubo „Pantera“ Raseinių skyriaus ir jurbarkiškiai Karolis Petrauskas, Nojus Žiūraitis, Justas Vyturys ir Pavelas Majauskas.

„Šviesos“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook