„Panteros“ kovotojoms – sidabras

„Panteros“ kovotojoms – sidabras (4)

2019-11-11

Lapkričio 9 d. Jurbarke įvyko Atviras Mišrių kovos menų čempionatas. Varžybose dalyvavo 139 kovotojai iš 18 sporto klubų.

Varžybos parodė, kad į Jurbarką dalyvių atvyksta kaskart vis iš daugiau Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės, Marijampolės Raseinių. Varžybose dalyvavo ir sportininkai iš Latvijos ir Estijos MMA sporto klubų.

Vaikai, jaunimas ir suaugę kovojo dviejuose MMA narvuose.

Tiek jaunimo, tiek suaugusių kovos pasižymėjo atkaklumu ir techniškomis dvikovomis.

 Daugiausiai dėmesio sulaukė merginų kovos iki 18 m. Sportininkės itin atkakliai siekė čempionės vardo.

Susumavus visus rezultatus pagrindinė taurė atiteko Vilniaus sporto klubui „Pankratos“, antroji vieta – sporto klubui „Pantera“, trečioji vieta – sporto klubui „Faiteris“.

Speciali taurė už ryžtą, atkaklumą ir pačią gausiausią komandą atiteko taip pat sporto klubui „Pankratos“.

Varžybos kovotojams buvo geras pasiruošimas artėjančiam Baltijos šalių MMA čempionatui, kuris vyks jau 2020 m. vasario 29 d. Jonavos sporto arenoje, Lietuvos ir Baltijos šalių čempionams. Tai – svarbiausios varžybos po kurių bus atrinkti sportininkai, kurie atstovaus Lietuvą 2020 m. liepos mėnesį Italijoje, Romos mieste.

„MMA sportas tampa vis populiaresnis, tai rodo didelis dalyvių ir žiūrovų skaičius. Galima drąsiai teigti, kad MMA kovos menas yra įdomus ne tik sportininkams. Gražios ir kovingos kovos pritraukia vis daugiau kovos menais besidominčių žiūrovų“, - sakė MMA federacijos įkūrėjas ir klubo „Pantera“ treneris Mindaugas Smirnovas.

Rezultatus ir nuotraukas rasite čia.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook