„Panteros“ sportininkai grįžta į ringą (video)

„Panteros“ sportininkai grįžta į ringą (video) (0)

2020-06-29

Birželio 27 d. Alytuje vykusiame tarptautiniame turnyre „KOK Classic/ SWAT’77 2020“ dalyvavo Jurbarko sporto klubo „Pantera“ sportininkai. Tai – pirmosios klubo varžybos po karantino, todėl buvo įdomu pasitikrinti, ar neprarasti kovotojų įgūdžiai ir sportinė forma.

„Pastaruoju laikotarpiu pasiruošimo nebuvo daug, bet rezultatais galime pasidžiaugti“, -sako sporto klubo „Pantera“ vadovas ir treneris Mindaugas Smirnovas.  Pirmas iš klubo narių į ringą lipo Milanas Majauskas. Kova vyko pagal mišrių kovos menų (MMA) taisykles. Patyręs Jurbarko klubo sportininkas susikovė su  Kauno sporto klubo „Cunamis“ auklėtiniu Deividu Zamba. Kova vyko apylygiai, tad ir teisėjai skyrė lygiąsias.

„Panteros“ auklėtinis Mantvydas Šulcas kovėsi su klaipėdiškiu, „Lutador“ klubo  kovotoju Danyla Matiukovu.  Jurbarkiškis pergalę iškovojo teisėjų sprendimu. Trečias kovojo Deivydas Rekštys. Sportininko varžovas buvo  Kauno sporto klubo „Cunamis“ atstovas Mantas Rimša. Kova vyko labai intensyviai, bet parteryje stipresnis buvo vis tik kaunietis. Jis laimėjo smaugimo veiksmu.

Liepos 4 d. 13 val. Raseinių kūno kultūros ir sporto centro stadione  sporto klubas „Pantera“  kartu su LMMAF ir Raseinių sporto centru organizuoja „Vasaros MMA čempionatą“.  Šio renginio  pagrindinis akcentas - kovos dėl Baltijos šalių čempiono diržo tarp kovotojų iki 20 m., svorio kategorijoje iki 61 kg. „Tai bus gražios kovos, atvyks sportininkai iš Estijos ir Latvijos. Be šių pagrindinių kovų dėl diržo vyks visų svorio kategorijų MMA ir K-1 kovos“, - pažiūrėti varžybų kviečia M. Smirnovas.

 Čempionatas vyks po atviru dangumi. Žiūrovams renginys  - nemokamas.

ŠVIESOS inform.

Daugiau info apie „Vasaros MMA čempionatą“ čia.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook