„Panteros“ sportininkai sėkmingai startavo Baltarusijoje

„Panteros“ sportininkai sėkmingai startavo Baltarusijoje (1)

2019-12-30

Gruodžio 22 d. Baltarusijoje, Polocko mieste, vyko tarptautinis mišrių kovos menų (MMA) turnyras „Vriemia Pabieždat“. Tarp 300 dalyvių – ir sporto klubo „Pantera“ sportininkai.

„Išties smagu, kad esame kviečiami į tarptautines varžybas, kuriose sportininkai ne tik dalyvauja, bet ir grįžta su pergalėmis ir prizinėmis vietomis. Kovotojai atidavė visas jėgas gindami ne tik savo miesto, bet ir Lietuvos vardą. “, - sako „Panteros“ treneris Mindaugas Smirnovas.  

Į turnyrą Baltarusijoje  vyko septyni kovotojai, iš jų šeši iškovojo pirmas vietas ir tik vienas liko antroje vietoje.

Pagal kikbokso taisykles svorio kategorijoje iki 61 kg, amžiaus grupėje  iki 16 m. pirmą vietą  iškovojo Lijana Lipinskaitė. Kiti jurbarkiečiai kovėsi pagal MMA taisykles. Antrą vietą svorio kategorijoje iki 77 kg, amžiaus grupėje iki 18 metų  iškovojo Kanas Dockaitis. Pirmąsias vietas užėmė Kajus Pažereckas (iki 38 kg,  iki 14 m.), Joris Kuncaitis (iki 46 kg, iki 14 m.), Adrijanas Nojus Narkun (42 kg, iki 14 m.), Rugilė Gaižauskaitė (iki 70 kg,  iki 18 m.) ir Dominykas Vasiliauskas ( iki 70 kg. iki 18 m.).

Be kovų varžybų organizatoriai sporto klubo „Pantera“ komandai surengė trumpą ekskursiją po Polocką, kurioje sportininkai susipažinom su miesto istorija. Jaunieji kovotojai sužinojo daugiau apie kaimyninę šalį ir susirado naujų draugų.

S/k „Pantera“ ir „Šviesos“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook