Paskatino premijomis

Paskatino premijomis (0)

2018-05-23

Trečiadienį savivaldybė pagerbė geriausius pasiekimus pernai demonstravusius rajono sportininkus ir jų trenerius. Pirmą kartą įteiktos ne tik simbolinės dovanėlės, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos, bet ir piniginės premijos. Šešiems sportininkams ir trims jų treneriams padalinti 729 eurai.

Už Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse iškovotą III vietą apdovanotas Martynas Gaižauskas bei jo trenerė Violeta Kokarskaja. Už Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybėse iškovotą II vietą – Tadas Čiauška ir jį treniruojanti Laimutė Stanienė. Už Lietuvos sambo jaunių čempionate pasiektus aukštus rezultatus apdovanoti Martynas Beržinskas (I vieta), Karolis Škudzinskas (II vieta), Vilius Četkauskas (III vieta) ir Grantas Girdžijauskas (III vieta) bei jų trenerė Diana Arlauskaitė.

Į apdovanojimų ceremoniją atvyko ne tik sportininkai su treneriais, bet ir kai kurių jaunuolių mamos. Būtent joms pirmiausia ir dėkojo Jurbarko r. kūno kultūros ir sporto centro direktorė Jolanta Kačerauskienė.

„Noriu padėkoti sportininkų tėveliams. Pati esu mama ir žinau, kaip sunku motyvuoti vaiką eiti į treniruotes, siekti rezultato. Taip pat džiaugiuosi ir mūsų centro treneriais, kurie mažame miestelyje išugdo puikių rezultatų pasiekiančius sportininkus“, – sakė centro vadovė.

Kad vaikus kartais sudėtinga sudominti sportu, pritarė ir mamos. Pasak jų, reikia net griežtumo, ypač tuomet, kai vaikai dar neseniai lanko treniruotes ir nėra prie jų įpratę. Vėliau viskas vyksta paprasčiau – jaunimas tiesiog laikosi įprastos dienotvarkės ir užsiėmimų nepraleidžia.

Patys sportininkai tikino, kad norą sportuoti jiems palaiko siekis iškovoti gerus rezultatus.

Savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė tikino, kad sąlygos sportininkams nuolat gerinamos – rekonstruotas miesto stadionas, atnaujinamos mokyklų sporto salės, ateinančiais metais planuojama atnaujinti ir Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos stadioną.

Tačiau V. Rekešienė sulaukė ne tik padėkos, bet ir priekaištų. Lengvosios atletikos trenerė V. Kokarskaja pastebėjo, kad įrengiant mokyklų sales per mažai atsižvelgiama į kai kurių sporto šakų poreikius. „Trūksta bėgimo takelių, šuoliaduobių“, – sakė trenerė.

Sportininkus ir jų trenerius apdovanoti siūlė Jurbarko r. savivaldybės administracijos Sporto taryba. Tai – naujai suformuota komisija, kurios užduotis spręsti būtent tokius reikalus. „Pagal nuostatus buvo teikiami prašymai skirti premijas sportininkams. Jų dydis priklauso nuo užimtų vietų ir to, ar sporto šakos olimpinės, ar ne“, – sakė šios tarybos pirmininkė Odeta Vaitiekūnaitė.

Numatyta, kad sporto taryba rinksis kartą per ketvirtį. Todėl sportininkai už įvairius pasiekimus greičiausiai bus skatinami keturis kartus per metus.

Lukas PILECKAS« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook