Pergales skynusiai „Jurbarko Imsrės“ komandai - „Akmenės“ siur...

Pergales skynusiai „Jurbarko Imsrės“ komandai - „Akmenės“ siurprizas (0)

2020-08-17

Praėjusį šeštadienį 2020 metų Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionate buvo sužaistas III-asis etapas. Pirmą kartą Lietuvos mažojo futbolo čempionatų istorijoje etapas buvo žaidžiamas Naujosios Akmenės mieste. Į Lietuvos šiaurę atvykusių komandų laukė sunkus etapas, kuriame dauguma iš jų turėjo sužaisti po tris rungtynes. Alinantis karštis ir intensyvus rungtynių grafikas davė savo – nei vienai komandai nepavyko iškovoti maksimalaus taškų skaičiaus, bet pasibaigus pirmajam ratui pirmąją vietą išlaikė Kauno FK „Arsenalo“ komanda.

Šeimininkai baudė lyderius

Namuose žaidusi SC-FK „Akmenės“ komanda trečiąjį etapą pradėjo sunkiai ir gan netikėtai 1:2 pralaimėjo FK „Polivektrio“ komandai iš Vilniaus. Pergalingą įvartį „Polivektris“ įmušė paskutinę rungtynių minutę, kuomet iš toli puikiu baudos smūgiu pasižymėjo buvęs „Sūduvos“ futbolininkas Valentinas Baranovskj.

Visgi po šio pralaimėjimo „Akmenės“ komanda padarė išvadas. Gausaus žiūrovų palaikymo sulaukusi komanda antrose savo rungtynėse 8:0 sutriuškino antroje vietoje buvusius „Jurbarko Imsrės“ žaidėjus, kurie greitai praleidę keturis įvarčius nuleido rankas ir jau laukė rungtynių pabaigos.

Trečiose „Akmenės“ rungtynėse jau laukė Kauno FK „Arsenalas“, kuris prieš tai spėjo 2:1 nugalėti FK „Šilalė-Prolain“ ekipą ir taip pat gavo techninę pergalę 5:0 prieš KKSC „Prienų“ komandą, kuri į šį etapą neatvyko, bet apie tai jau buvo pranešusi iš anksto ir apgailestavo, kad taip nutiko.

Šiose rungtynėse „Arsenalas“ sugebėjo įmušti du greitus įvarčius, bet etapo šeimininkų komanda pademonstravo savo charakterį, spaudė varžovus ir galiausiai laimėjo 3:2. Tiesa, du įvarčius „Akmenei“ pavyko pelnyti sėkmingai išmetant kamuolį iš už šoninės linijos, tad ir fortūna komandai tikrai nusišypsojo.

„Džiaugiuosi, kad komanda po pirmų nesėkmingai susiklosčiusių rungtynių atsitiesė ir nugalėjo du lyderius. Vyrai parodė charakterį, o ir gausus palaikymas padėjo jiems atrasti jėgų. Nugalėjome lyderius ir parodėme, kad turime gerą komandą, kuri gali kovoti dėl medalių. Tikiuosi, kad antrasis ratas bus dar sėkmingesnis ir iškovosime daugiau taškų“, - po rungtynių sakė Akmenės rajono savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas.

Po šio etapo SC-FK „Akmenės“ komanda su 10 taškų užima ketvirtą vietą ir 3 taškais atsilieka nuo trečioje vietoje esančio Kauno FC „Hegelmann Minifootball“ klubo. Ši ekipa taip pat pralaimėjo pirmąsias rungtynes (1:4 „Jurbarko Imsrei“), bet po to iškovojo dvi pergales – 4:1 nugalėjo FK „Polivektrį“ ir 5:4 palaužė Varėnos FK „Merkį“.

Reikia paminėti ir tai, kad 10 taškų turi jau minėtas FK „Polivektris“ ir Varėnos FK „Merkys“, o FK „Šilalė-Prolain“ turi tik 3 taškais mažiau, tad praktiškai visos komandos yra arti trečiosios vietos ir jos tikrai nepasitraukė iš kovos dėl medalių.

Lyderiai – nepasikeitė

Nors Naujojoje Akmenėje visos komandos barstė taškus, tačiau pirmaujančios dvi komandos nepasikeitė. Dvi pergales iškovojęs „Jurbarko Imsrės“ klubas, kuriam pirmą kartą Lietuvos mažojo futbolo čempionate pavyko nugalėti FK „Šilalės“ ekipą, su 15 taškų liko antroje vietoje, o apmaudžiai „Akmenei“ pralaimėjęs Kauno „Arsenalas“ turi 16 taškų ir liko pirmoje vietoje, kaip ir prieš Naujosios Akmenės etapą.

Kauno komandai tik nepavyko padidinti savo persvaros ir dabar varžovai priartėjo prie jos, tačiau „Arsenalas“, kuris Lietuvos mažojo futbolo čempionais tapo 2017 metais, viską turi savo rankose ir jiems reikia sėkmingai sužaisti antrąjį ratą.

Antrasis ratas bus pradėtas žaisti jau rugpjūčio 29 dieną Varėnoje, kur bus žaidžiami IV-ojo etapo susitikimai.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook