Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Pirmosiose namų rungtynėse – „Žalgirio“ šokėjos

Pirmosiose namų rungtynėse – „Žalgirio“ šokėjos (0)

2019-11-18

Lapkričio 22-ąją Jurbarke triukšmaus krepšinio sirgaliai. Čia vyks pirmosios Regionų krepšinio lygoje (RKL) dalyvaujančios komandos „Jurbarkas“ rungtynės namų salėje. Atsinaujinusi rajono ekipa kovos su priešininkais iš Aukštaitijos – „Radviliškio – ŠSPC“.

Tai bus ketvirtosios šio sezono rungtynės „Jurbarkui“. Komanda turi iškovojusi dvi pergales, bei kartą patyrė pralaimėjimą. Šie rezultatai kol kas garantuoja trečią laiptelį B diviziono A grupės turnyrinėje lentelėje.

„Jurbarko“ priešininkai – pirmojoje lentelės vietoje. Radviliškiečiai turi šešias pergales ir nė vieno pralaimėjimo.

„Kviečiame visus mūsų gerbėjus palaikyti komandos. Juolab, kad ekipa gerokai atsinaujinusi, daug naujų veidų. Jūsų palaikymas mums labai svarbus“, - sakė komandos treneris Povilas Valaitis.

Vyras juokavo, kad tiems, kam nepatinka krepšinis, tikrai patiks „Žalgirio“ šokėjų pasirodymai. Profesionalės savo pasirodymais paįvairins rungtynių pertraukėles.

Rungtynės vyks Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje. Dvikovos pradžia – 19 val.

Pasak P. Valaičio, šį sezoną ekipos tikslas išlieka toks pat, kaip ir anksčiau – pasiekti kuo aukštesnį rezultatą.

„Pusė komandos yra nauji žaidėjai. Taip pat – daug jaunų vietinių krepšininkų. Mūsų tikslas einant iš rungtynių į rungtynes gerinti žaidimą. Aišku, galutinis tikslas, kaip ir visų – laimėti lygos čempionų vardą“, - sakė treneris.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook