Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Plungėje iškovojo medalius

Plungėje iškovojo medalius (0)

2018-05-28

Dziudo varžybų sezonas dar nesibaigia. Gegužės 26 dieną Plungėje vyko tarptautinis dziudo turnyras „Pavasaris – 2018“, kuriame dalyvavo dešimt Viliaus Paukščio treniruojamų Jurbarko rajono sportininkų iš Smalininkų, Viešvilės ir Skirsnemunės. Iš viso varžybose kovojo 217 sportininkų, iš kurių 45 - Latvijos atstovai.

Jurbarkiečiai turnyre iškovojo penkis medalius.

Geriausiai sekėsi vaikų grupėje kovojusiam Deividui Barzdaičiui (29 kg, 10 dalyvių) , kuris įveikęs tris varžovus, laimėjo šių varžybų taurę bei aukso medalį.

Antrąsias vietas iškovojo vaikų grupėje startavęs Laurynas Vaitkus (sv. kat. iki 34 kg,11 dalyvių) ir jaunučių grupėje kovojęs Svajūnas Kondratavičius (sv. kat. iki 34 kg, 2 dalyviai), Svajūnas kovojo iki dviejų pergalių su savo svorio kategorijos Lietuvos lyderiu ir tik po įtemptų kovų buvo priverstas pripažinti varžovo pranašumą.

Trečiąsias vietas užėmė ir bronzos medaliais pasipuošė jaunučių grupėje (iki 16 metų) varžęsi Paulius Ceinorius (sv. kat. iki 46 kg, 7 dalyviai) ir Ernestas Snudaitis (sv. kat. iki 55 kg, 7 dalyviai). Abu vaikinai laimėjo po du susitikimus.

Vieną pergalę iškovojęs Nidijus Kasparavičius vaikų grupėje buvo penktas (sv. kat. iki 35 kg, 14 dalyvių), o taip pat vieną pergalę laimėjęs Laurynas Brigadierius (sv. kat. iki 27 kg, 13 dalyvių)- septintas. Septintas liko ir Nojus Girdžius (sv. kat. iki 55 kg jaunučių grupė). Tik ketvirtose – penktose varžybose dalyvavę Vitoldas Čekaitis ir Kostas Kvietkus (abu svorio kat. iki 35 kg, 14 dalyvių) užėmė 9-11 vietas.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook