Prasideda dešimtasis JKL sezonas

Prasideda dešimtasis JKL sezonas (0)

2018-10-14

Šį sekmadienį į Jurbarko sporto areną grįžta krepšininkai. Dešimtą kartą vyksiančiame Jurbarko krepšinio lygos (JKL) sezone jėgas išbandys dešimt ekipų. Tai – dviem komandomis mažiau, nei pernai, tačiau lygos organizatoriai įsitikinę, kad kovos bus įdomios, nes iširusių komandų krepšininkai sustiprino likusias ekipas.

Pirmasis sezono varžybų švilpukas nuskambės jau rytoj, 10 val., į Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salę išbėgus „Girdžių“ ir „ZTS“ komandoms. Antri susitiks „Ugneka“ ir „Vilkas“, po jų „Sporto centras“ ir „raudonesfazenda.lt“, „Viesulas“ ir „jurbarkiskis.lt“ bei paskutinioji pora – „Sparta“ ir „Eura“.

„Liūdna, kad sumažėjo komandų, labai norėjosi, kad išliktų lygos naujokai – Eržvilko „Vilkas“. Ši komanda iširo visai. Taip pat pasitraukė senbuviai – „Smalininkai“. Jų branduolys prisijungė prie „Euros“ komandos. Vertinant iš kitos pusės, kiekviena iširusi komanda sustiprina likusias, nes jos žaidėjai pasklido po kitas ekipas“, – sakė JKL organizatorius Darius Kalinauskas.

Pernykščių čempionų, „Vilko“ ekipos vadovas Martynas Kursevičius tikina, kad komandoje nemažai permainų. Keletas žaidėjų paliko „Vilką“, jų vietą užėmė du nauji. „Šiemet versimės su mažesniu biudžetu, todėl dėl pastiprinimo legionieriais spręsime sezono eigoje. Mūsų tikslas – išlikti konkurencingais, o toliau viskas visada sprendžiasi per atkrintamąsias varžybas. Lengva nebus“, – sakė M. Kursevičius.

Praėjusio sezono sidabrą iškovojusios Raudonės komandos vadovas Nerijus Štulas tikina, kad jų tikslai ambicingi. Krepšininkai užsibrėžę kovoti dėl aukščiausių apdovanojimų – trečią kartą iš eilės tapti „Šviesos“ taurės čempionais ir vėl susigrąžinti stipriausiųjų vardą JKL.

„Turime nemažą pastiprinimą, nes prie komandos vairo grįžta ilgametis treneris Vytas Urbštas, prie mūsų taip pat jungiasi buvęs „Euros“ vadovas Mindaugas Antanaitis, kuris kartu atsiveda ir vieną geriausių lygos įžaidėjų – Klaidą Vinkšnaitį bei kovingąjį Luką Patašių,“ – sakė N. Štulas.

Pasak ekipos vadovo, sezono favoritais greičiausiai išliks pernykštis geriausiųjų ketvertas – „jurbarkiskis.lt“, „Vilkas“, „raudonesfazenda.lt“ ir „Viesulas“. „Vilkas“ jau įrodė, kad subrendo skambioms pergalėms, manau, kad ir Vaido Greičiaus vadovaujami „viesulai“ šį sezoną gali pateikti malonių staigmenų sirgaliams. Linkiu visiems gražaus sezono“, – kalbėjo N. Štulas.

Iš „Eurą“ palikusio M. Antanaičio rankų vadovavimą komandai perėmė Dangirdas Vinkšnaitis. Pats į aikštelę bėgsiantis krepšininkas vadovaus gerokai pasikeitusiai ekipai – komandoje beveik visi nauji žaidėjai.

„Mindaugas nusprendė pasitraukti, tačiau man buvo gaila, kad išnyks komanda. Pasikalbėjome ir jis sutiko perleisti „Euros“ vairą. Žiūrėsime, kaip bus, galbūt po kurio laiko Mindaugas sugrįš, kas čia žino. Mūsų tikslas – finalinis ketvertas“, – tikino D. Vinkšnaitis.

Gerokai pasikeitusi sezoną pasitinka ir „Ugnekos“ komanda. Ekipa žais visiškai be legionierių.

„Komandos branduolį sudarys vietiniai krepšinio entuziastai. Jie patikimi, o sėkme galėčiau laikyti, jei laimėtume mažąją taurę“, – sakė komandos vadovas Virgis Zaranka.

Kovoti iki galo žada ir „Sparta“, nors komandai vadovaujantis Žilvinas Kazėnas pripažįsta, kad sezonas bus itin sunkus, nes trūksta žaidėjų.

„Sunkiai sekėsi surinkti komandą. Turime tik devynis žaidėjus ir neaišku, kiek iš jų realiai dalyvaus. Ekipoje išliko tie patys krepšininkai, tik jų gretos praretėjo. Bet kokiu atveju stengsimės ir kovosime“, – sakė Ž. Kazėnas.

Lukas PILECKAS« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook