Pritilusiems politikams priminė pažadą. Klausimas: ar triatlon...

Pritilusiems politikams priminė pažadą. Klausimas: ar triatlonas sugrįš? (video, nuotraukos) (5)

2019-09-17

Antradienio rytą Jurbarko r. tarybos narius pasiekė atviras laiškas. Į politikus kreipėsi Lietuvos triatlono taurės etapą šią vasarą į Girdžius atvežęs Dainius Kinderis. Savivaldybei nesilaikius pažado ir paskutinę akimirką neskyrus finansavimo, vyras organizavimo išlaidas, beveik pusketvirto tūkstančio eurų, padengė iš savų lėšų.

Kilus skandalui, dalis rajono tarybos narių garsiai išsakė poziciją, kad vis tik reiktų skirti lėšų sumokėti už įvykusį triatlono etapą ir iškart numatyti finansavimą kitiems metams. Kai kas iš politikų organizatoriui žadėjo prie išlaidų prisidėti savo asmeninėmis lėšomis, tačiau kalbos kol kas ir liko kalbomis.

Nepaisant nesklandumų, organizatoriai vis tiek įrašė Jurbarko r. tarp pretendentų, kur kitais metais galėtų vykti triatlono taurės etapas. Ar taip nutiks, ar etapą pas save rengs kiti regionai, priklausys nuo Jurbarko rajono politikų sprendimo.

 Publikuojame D. Kinderio laišką rajono tarybai ir merui:

 „Gerbiami Jurbarko rajono savivaldybės tarybos nariai, 

 Šiuo laišku norėčiau jums pateikti Girdžiuose vykusio triatlono ataskaitą ir paprašyti jūsų priimti sprendimą, kurio meras pažadėjęs nepriėmė. 

 Labai ačiū visiems, kurie išreiškėte dėmesį, paramą ir susidomėjimą, o kai kurie ir atvykote į renginį, nepaisant to, kad jis skynėsi kelią ypatingai sunkiai. 

 Mes labai džiaugiamės Girdžiuose įvykusiu triatlonu ir didžiuojamės žmonėmis, kurie prie to prisidėjo - Girdžių seniūnas Mindaugas Dilys, jaunųjų savanorių komanda iš Girdžių ir Eržvilko bei vietos bendruomenė. Buvo be galo smagu matyti jų degančias akis ir pažadą sau - "Kitais metais irgi noriu dalyvauti"!  

 O dabar šiek tiek ataskaitos: 

- Triatlone dalyvavo apie 200 dalyvių, juos palaikė apie 400 žiūrovų; 

- Visame Jurbarko rajone tą savaitgalį nebuvo likusio nei vieno laisvo kambario; 

- Iš dalyvių gavome tik geriausius atsiliepimus ir dėl varžybų trasos ir dėl organizavimo ir dėl vietos žmonių požiūrio ir palaikymo; 

- Video https://www.facebook.com/lietuvostriatlonotaure/videos/830148997385970/ peržiūrėtas virš 10 tūkst kartų; 

- Video https://www.facebook.com/lietuvostriatlonotaure/videos/3008439825897409/ peržiūrėtas virš 16 tūkst kartų. 

 Nuotraukų galerija - https://www.facebook.com/lietuvostriatlonotaure/ paskyroje 

 Prašau jūsų kitame Tarybos narių susirinkime svarstyti išmokėti Lietuvos Triatlono taurei pažadėtą paramą - 3500 Eur; Jurbarko savivaldybė pasibaigus sezonui yra vienintelė likusi neatsiskaičiusi su Lietuvos Triatlono taure. 

 Prašau jūsų svarstyti ir pratęsti šią tradiciją - organizuoti Girdžiuose/Jurbarke LTT etapą ir kitais metais. Nepaisant nesklandumų, kurie buvo, organizatoriai į Jurbarką sugrįžti norėtų. 

Jau spalio 12 dieną Jurbarko krašte organizuojame dar vieną respublikinį renginį - 9-ąjį bekelės bėgimo etapą https://www.facebook.com/LaukinisTrail/?ref=br_rs

Renginys vyks Kaskalnių draustinyje ir Jūravos miškuose. Dalyvaus apie 250 žmonių iš visos Lietuvos ir užsienio. Šį kartą paramos neprašome, bet mielai kviečiame pasisvečiuoti ar net sudalyvauti. Ačiū ir sėkmės! 

Taip pat skaitykite:

Girdžių triatlonas priėmė gausų būrį sportininkų (video) 

Kviečia Girdžių triatlonas

Triatlonas į Girdžius ateina su didelėmis kliūtimis« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook