Pusšimčiui jurbarkiečių - bėgimo organizatorių dovana (video)

Pusšimčiui jurbarkiečių - bėgimo organizatorių dovana (video) (0)

2018-06-13

Rugpjūčio 11 d. visai šalia Viešvilės, Žukuose, vyks ekologinis bėgimas "Žukų Žolinės". Organizatoriai žada, kad čia susirinks tiek bėgikai mėgėjai, tiek šio pomėgio profesionalai. 

Pagėgių kraštas negali pasigirti masiniais bėgimais ir kitais sporto renginiais. Kad užpildytų šią tuštumą, iš šio krašto kilęs keliautojas, rašytojas ir sporto entuziastas Dainius Kinderis kviečia dalyvauti debiutiniame bėgime.

"Galite rinktis tarp 2, 5 ir 10 km distancijų, kurios driekiasi per Žukų kaimą, mišką ir palei Neimalūnio ežerą. Apie penktadalį trasos įveiksite plentu, kita dalis - miško keliu. Be dalyvavimo "Žukų Žolinių" bėgime, galėsite sudalyvauti ir smagioje kaimo šventėje, tradicinėse Žolinėse.  Bėgimas skiriamas Kazimiero Kinderio, mano tėčio, atminimui", - sakė D. Kinderis.

Bėgimo nugalėtojų laukia solidūs prizai - 5 km distancijoje laimėję bet kurios amžiaus grupės vyras ir moteris gaus pakvietimus dalyvauti 2018-ųjų Vilniaus maratone arba pusmaratonio distancijoje. Įspūdingiausi prizai laukia ištvermingiausiųjų, 10 km distancijos, nugalėtojų. Laimėję bet kurios amžiaus grupės vyras ir moteris bus pakviesti keliauti į Madrido maratoną! Šis maratonas vyksta kasmet balandžio mėnesį. Prizą sudaro skrydžiai iki Madrido ir atgal, 2 nakvynės viešbutyje miesto centre ir dalyvio mokestis.

Kadangi net 75 proc. bėgimo trasos drieksis Jurbarko r., D. Kinderis kviečia jurbarkiečius būtinai dalyvauti. Kad atvykti būtų lengviau, vyras bėgimo entuziastams parengė dovaną.
"Jurbarko rajono gyventojai! Net 50 iš jūsų kviečiame dalyvauti bėgime nemokamai! Dalyvio mokestį ir transportą padengs Viešoji įstaiga "Kinderio pramogos". Tereikia suspėti registruotis pas mūsų partnerius Jurbarko laikraštį "Šviesa" - rašykite laišką adresu lukas@jurbarkosviesa.lt su savo vardu, pavarde, amžiumi, elektroninio pašto adresu ir būtinai - distancija, kurią bėgsite. Susitiksime Žukuose rugpjūčio 11 d.!", - sakė D.  Kinderis.

Vyras jurbarkiečiams puikiai žinomas iš anksčiau vykdytų socialinių projektų. Jis  vežė sunkiai gyvenančių šeimų vaikus į didmiesčius stebėti aukšto lygio krepšinio ir ledo ritulio varžybų, rengė jiems ekskursijas.

"Tais projektais norėjau parodyti vaikams, kad šiame pasaulyje yra ko siekti. Ir, jei dirbi, gali turėti daug. Svarbu, kad vaikai matytų plačiai ir žinotų, kad yra dalykų, dėl ko verta stengtis", - sakė D. Kinderis.

Visą informaciją apie bėgimą rasite čia www.zukubegimas.begimotaure.lt

Renginio partneris: www.magelanokeliones.lt.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook