Regionų krepšinio lyga padėkojo savivaldybei

Regionų krepšinio lyga padėkojo savivaldybei (1)

2021-09-04

Regionų krepšinio lygos direktorius Vaidas Indriliūnas (kairėje) ir Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius (dešinėje)

Rugsėjo 3 d. Savivaldybėje lankėsi Regionų krepšinio lygos (RKL) ir krepšinio klubo „Jurbarkas“ vadovai, kurie išreiškė nuoširdžią padėką Jurbarko rajono savivaldybei ir merui Skirmantui Mockevičiui už glaudų bendradarbiavimą, krepšinio puoselėjimą Jurbarko rajone ir pagalbą ugdant jaunimą.

„Jurbarko komanda yra stabili, turi aiškią viziją, o rezultatai vainikuoti trofėjais. Dabar labai įdomu, kaip jai seksis elitiniame A divizione, kur kovoja pačios stipriausios Regionų krepšinio lygos komandos. Jurbarko krepšinio klubas – užaugęs kaip organizacija, nes nuosekliai ėjo šio tikslo link“, – susitikime su Savivaldybės vadovais kalbėjo RKL direktorius Vaidas Indriliūnas linkėdamas komandai neužstrigti A divizione ir eiti į dar platesnius vandenis.

Krepšinio komandos pergalės įsirašė į Jurbarko krepšinio istoriją. 2020–2021 m. sezone komanda pasiekė istorinę pergalę – iškovojo „Top sport“ taurę ir laimėjo Regionų krepšinio lygos B diviziono čempionatą pelnydami kelialapį į 2021–2022 m. Regionų krepšinio lygos A divizioną, kuriam šiuo metu intensyviai ruošiasi. 

„Smagu, kad mūsų tikslai ir siekiai sutampa. Ieškome būdų, kaip sudominti visuomenę, išugdyti jos norą sportuoti, ypač, į sportinę veiklą įtraukti vaikus ir jaunimą. Džiaugiuosi, kad Jurbarko klubas auga kaip organizacija, nes įgyti autoritetą nėra lengva – tam reikia daug laiko, pastangų ir patirties“, – sakė Savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.

Susitikime, kuriame dalyvavo Jurbarko krepšinio klubo „Jurbarkas“ pirmininkas ir komandos vadovas-vyriausiasis treneris Povilas Valaitis, jo asistentas Vaidas Greičius, vienas iš komandos lyderių Vladislovas Razumnovas, Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas Petras Vainauskas bei Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro direktorė Odeta Vaitiekūnaitė taip pat buvo prisimintas sėkmingai pasibaigęs 2020–2021 m. RKL sezonas, aptartos 2021–2022 m. sezono kovos bei krepšinio klubo „Jurbarkas“ ateities perspektyvos, kalbėta apie krepšinio klubo „Jurbarkas“ bendradarbiavimą su Vokietijos miesto Krailsheimo (su šiuo miestu Jurbarko rajonas bendradarbiauja daugiau kaip 20 metų) krepšinio komanda „HACRO MERLINS“, žaidžiančia „Basketbal Bundesliga“ – aukščiausioje profesionalų lygoje Vokietijoje.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook