Romualdo Marcinkaus taurė liko Jurbarke

Romualdo Marcinkaus taurė liko Jurbarke (0)

2018-10-10

Spalio 6-ąją Jurbarke vyko mažojo futbolo turnyras Romualdo Marcinkaus atminimo taurei laimėti. Dvyliktą kartą vykusiame turnyre dėl pagrindinio prizo kovojo septynios ekipos iš įvairių miestų.

Pagal turnyro tradicijas žaidė iš septynių žaidėjų sudarytos komandos. Šiemet į aikštę bėgo futbolininkai iš „Imsrės“ (Jurbarkas), „Ąžuolo“ (Jurbarkas), „LDK Kęstučio MPB“ (Tauragė), „Tauragės“, „Nadruvio“ (Kaunas) ir „Oro gynybos bataliono“ (Radviliškis) ekipų.

„Norinčiųjų buvo gerokai daugiau, gal trylika ar keturiolika komandų. Tačiau turėjome apsiriboti mažesniu skaičiumi, nes fiziškai nebūtume spėję sužaisti visų rungtynių“, – pasakojo Jurbarko r. kūno kultūros ir sporto centro direktorės pavaduotojas ūkio ir sporto reikalams Kęstutis Švedas.

Romualdo Marcinkaus taurę iškovojo jurbarkiečių „Ąžuolo“ komanda, kuri 2:1 nugalėjo antrojoje vietoje likusią „Tauragę“. Treti – „LDK Kęstučio MPB“, 3:0 nugalėję „Imsrę“.

Rezultatyviausiu turnyro žaidėju pripažintas „Tauragės“ futbolininkas Vytas Dragunevičius. Geriausias vartininkas – Ramūnas Kasparaitis iš „Ąžuolo“.

Turnyras Romualdo Marcinkaus atminimo taurei laimėti su pertraukomis vyko dvylika kartų. Per šį laiką varžybos buvo organizuojamos įvairiais formatais – ir komandoms žaidžiant po septynis, ir po vienuolika žaidėjų.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook