Savaitgalį kovos dėl išlikimo (prašo sirgalių palaikymo)

Savaitgalį kovos dėl išlikimo (prašo sirgalių palaikymo) (0)

2018-02-27

Devintą vietą Regionų krepšinio lygos (RKL) B diviziono A grupėje užimantis „Jurbarkas“ šį savaitgalį žais turbūt svarbiausius sezono susitikimus. Jų baigtis lems, ar komanda pateks į geriausiųjų aštuntuką ir kovos toliau, ar sezonas „Jurbarkui“ baigsis.

Penktadienį namuose ekipa susitiks su Šakių „Šakiais“, šeštadienį su – Šiaulių „Saulės miesto kariais“.

„Bet kurios rungtynės dabar labai svarbios, nes jų baigtis lems ar baigiame sezoną, ar pateksime į aštuntuką ir kovosime toliau. Jei pavyks laimėti prieš abi komandas, būsime pasiekę geresnį rezultatą, nei pernai. Tačiau mums labai reiks sirgalių palaikymų, todėl kviečiame visus į salę palaikyti „Jurbarko“, - sakė komandos treneris Vytas Urbštas.

Prie komandos prisijungus Vladislovui Razumnovui ir Laurynui Jacevičiui, jurbarkiečiai iš gana ryškių autsaiderių tapo kietu riešutėliu beveik kiekvienai A grupės ekipai. „Jurbarkas“ antrajame rate skina pergales prieš tiesioginius konkurentus, pavyko įveikti ir porą aukščiau turnyro lentelėje esančių varžovų, o pirmaujančiomis komandoms tekdavo kaip reikiant pakovoti, norint išnešti sveiką kailį.

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) prieš tai rungtyniavęs V. Razumnovas prie savo naujos šio sezono komandos prisideda itin solidžiai: gynėjas pelno 19,6 taško, atkovoja 9,9 kamuolio, atlieka 4,8 rezultatyvaus perdavimo bei renka 30,4 naudingumo balo. Pagal šį rodiklį, šis krepšininkas užima antrąją vietą tarp visų B diviziono žaidėjų.

Vasario 24-ąją „Jurbarkas“ išvykoje 16 taškų skirtumu įveikė Sedos „Sedulą“. Ši ekipa pergalėmis lenkė „Jurbarką“ ir mūsiškių pralaimėjimo atveju, būtų užsitikrinusi kelią į geriausiųjų aštuonetą. Tačiau „Jurbarkas“ priešininkus įveikė.

Turnyrinėje B diviziono A grupės lentelėje „Jurbarkas“ šiuo metu užima devintąją vietą. Komanda yra iškovojusi šešias pergales ir pralaimėjusi keturiolika susitikimų.

Penktadienį su Šakių „Šakiais“ jurbarkiečiai Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje susitiks 19 val. Šeštadienio dvikova su Šiaulių „Saulės miesto kariais“ prasidės 14 val.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook