Sekmadienį – JKL pusfinalio kovos

Sekmadienį – JKL pusfinalio kovos (0)

2019-03-16

Sekmadienį paaiškėjo Jurbarko krepšinio lygos (JKL) favoritai. Po karštų kovų komandos sužinojo priešininkus, su kuriais susitiks finale. Galingiausios dvikovos krepšinio gerbėjai turėtų tikėtis tarp „raudonesfazenda.lt“ ir „Jurbarkiškio“ komandų – jos kovos dėl lygos čempionų žiedų.

Sekmadienį paaiškėjo Jurbarko krepšinio lygos (JKL) favoritai. Po karštų kovų komandos sužinojo priešininkus, su kuriais susitiks finale. Galingiausios dvikovos krepšinio gerbėjai turėtų tikėtis tarp „raudonesfazenda.lt“ ir „Jurbarkiškio“ komandų – jos kovos dėl lygos čempionų žiedų.

Šio sezono pusfinalis buvo kiek neįprastas. Vietoje ketverių rungtynių sužaistos trejos. Taip nutiko todėl, kad iš kovos anksčiau laiko pasitraukė „Euros“ ekipa, todėl su komanda žaisti turėjusiai „Spartai“ buvo uždegta žalia šviesa keliauti toliau. Panašus atvejis buvo prieš keletą metų, kai anksčiau laiko iš kovos pasitraukė „Polerio“ ekipa.

Pirmosiose pusfinalio rungtynėse Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje „Viesulas“ įveikė „Girdžius“ rezultatu 72:58. Nugalėtojai jau rungtynių pradžioje išsiveržė į priekį ir šį pranašumą išlaikė.

Antrosiose rungtynėse kelialapį į kovą dėl lygos čempionų žiedų iškovojo „Jurbarkiškis“, 92:85 nugalėjęs „ZTS“ komandą. Abi ekipos į aikštelę išbėgo praretintos traumų ir kovojo taškas į tašką. Tačiau pabaigoje nervų kovą laimėjo „Jurbarkiškio“ krepšininkai.

Teorinę galimybę paskutinėmis akimirkomis išlyginti rezultatą „ZTS“ prarado gavę techninę pražangą. Į tokį arbitrų sprendimą vienas ekipos žaidėjas reagavo necenzūriniais žodžiais ir daiktų trankymu.

„Galbūt mūsų žaidėjai šiek tiek vyresni ir sugebėjo sutramdyti emocijas. Kai žaidžiama taškas į tašką, būna sunku nepalūžti arba nepratrūkti. Prie visko prisidėjo dar ir tai, kad abi komandos buvo praretintos traumų ir teko žaisti kitaip, nei įprastai“, – po rungtynių sakė „Jurbarkiškio“ atstovas Darius Kalinauskas.

Paskutinėse dienos rungtynėse „raudonesfazenda.lt“ rezultatu 90:76 įveikė „Vilko“ ekipą. Abiem komandoms ši dvikova buvo principinė – praėjusį sezoną raudoniškiai prieš „vilkus“ neapgynė lygos čempionų vardo. Todėl šį kartą komanda degė noru atkeršyti ir išplėšti pergalę.

Pergalės troškimas buvo toks stiprus, kad, kaip ir „Jurbarkiškio“ ir „ZTS“ rungtynėse, taip ir šiose – netrūko techninių pražangų.

Pasak „raudonesfazenda.lt“ trenerio Vyto Urbšto, laimėti pavyko žaidžiant kiek įmanoma ramiau ir laikantis rungtynių plano.

„Puikiai žinome, kad „Vilkas“ – tolimų metimų komanda. Mums pavyko gerai gintis ir neleidome jiems mesti bei pataikyti tritaškių. Apsigynę turėjome galimybę pulti – tą ir padarėme. Tikrai nebuvo lengvos rungtynės, bet raudoniškiai dar kartą parodė, kad yra komanda, su kuria reikia skaitytis ir kuri gali kovoti dėl lemiamų pergalių lygoje“, – sakė V. Urbštas.

Pasak „Vilko“ stratego Martyno Kursevičiaus, komanda pačioje rungtynių pradžioje nesugebėjo sulaikyti priešininkų ir šie atitrūko.

„Raudoniškiai pajuto žaidimą ir pasivyti jau buvo sunku. Be to priešininkai įmetė daugiau taškų, o mums nesisekė, tarpais žaidėme kaip pametę galvas, o šitie priešininkai už klaidas baudžia skaudžiai. Ką gi – dabar lieka tinkamai nusiteikti kovai dėl trečios vietos“, – sakė M. Kursevičius.

Finalinės JKL kovos A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje vyks kovo 30-ąją. Dėl ketvirtos vietos 13 val. kovos „Sparta“ ir „Viesulas“. Lygos bronzos dvikovoje 14.30 val. dalyvaus „Vilkas“ ir „ZTS“. Finalinės rungtynės tarp „raudonesfazenda.lt“ ir „Jurbarkiškio“ komandų prasidės 16 val.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook