Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sekmadienį - pirmosios „Šviesos“ laikraščio krepšinio turnyro...

Sekmadienį - pirmosios „Šviesos“ laikraščio krepšinio turnyro kovos (0)

2019-11-16

Lapkričio 17-ąją prasidės 50- ojo „Šviesos“ laikraščio krepšinio turnyro kovos. Jubiliejiniame renginyje dalyvauja aštuonios ekipos. Turnyro nugalėtojai tradiciškai paaiškės gruodžio viduryje.

Praėjusį sekmadienį komandų atstovai aptarė turnyro aktualijas ir ištraukė burtus.

Lapkričio 17- ąją 11 val. į aikštę išbėgs „Vilkas „Juras&Barkus“ ir „Ugneka“.

12.30 val. – „ZTS“ ir „Viesulas“.

14 val. „Jurbarkiškis“ ir „Sporto centras“.

15.30 val. – „Sparta“ ir „raudonesfazenda.lt“.

Pusfinalių kovos vyks gruodžio 1-ąją, o finalinės kovos – gruodžio 14-ąją.

Pernai turnyro taurę iškovojo dabartinė „Vilkas „Juras&Barkus“ ekipa.

Čempionais pirmą kartą tapę „vilkai“ svarbiausioje dvikovoje įveikė „Eurą“. Ši komanda pelnė taurės sidabrą, treti buvo „Jurbarkiškio“ krepšininkai.

Sirgaliams įprastą komandų vaizdą gerokai sumaišė, kad tiek Jurbarko krepšinio lygoje, tiek „Šviesos“ taurėje sumažėjo žaidžiančių komandų skaičius.

Iširusių komandų krepšininkai pasklido po kitas ekipas.

„Komandos sudėtis iš esmės nesikeitė. Tačiau visada žiūrime, kaip sustiprinti visas pozicijas. Be to, atėjo metas, kad mes, kaip ir kitos komandos, pradėjome kentėti nuo traumų. Pernai mums pavyko užlipti ant aukščiausio laiptelio, bet šiemet – viskas iš naujo. Pirmas rungtynes žaisime su „Ugneka“, kuri keletą metų tikrai nebuvo stipriausia komanda. Tačiau šiemet viskas pasikeitę – į šią ekipą atėjo pora stiprių krepšininkų. Sprendžiant iš pirmųjų rungtynių Jurbarko krepšinio lygoje – tai tikrai galinga komanda“, – sakė „Vilkas „Juras&Barkus“ treneris Martynas Kursevičius.

Vyras džiaugėsi, kad šiemet ekipa sezoną pradėjo su nauju rėmėju – užkandinėmis „Juras&Barkus“.

Jubiliejiniame turnyre kovosianti ir ne vienerius metus stipriausia JKL ir „Šviesos“ taurės turnyre buvusi „raudonesfazenda.lt“ taip pat į aikštelę žengia pasikeitusi.

Prie ekipos vairo grįžo buvęs jos treneris Vytas Urbštas. Pasak raudoniškio, komandai gyvenimą apsunkins tai, kad reikės tausoti vieną ekipos lyderių – Valdą Undraitį. Šis krepšininkas žaidžia Nacionalinėje krepšinio lygoje ir negali patirti traumų.

„Vis tik esame sutarę, kad visose svarbiose rungtynėse Valdas padės. Taip pat senąją sudėtį sustiprinome keletu naujų žaidėjų. Jie turėtų atstatyti pusiausvyrą. Grįžtame nusiteikę kovoti ir laimėti“, – sakė V. Urbštas.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook