Senbuviai triuškino naujokus

Senbuviai triuškino naujokus (0)

2017-11-08

Lapkričio 5 d. sužaistos pirmosios 48-osios „Šviesos“ krepšinio taurės rungtynės. 

Sekmadienio mačai parodė, kad pranašumą aikštelėje turi patyrusios ekipos. Šiame „Šviesos“ turnyre dalyvauja 12 komandų – tai dviem daugiau nei pernai.

Pirmieji į aikštelę Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje išbėgo „ZTS“ ir „Sparta“. Spartiečių šį kartą sėkmė nelepino, todėl „ZTS“ pergalę šventė aiškia persvara – 94:57.

Antrosios rungtynės vyko tarp iki šiol „Šviesos“ turnyre nematytos komandos „Ugneka“ ir „Viesulo“. „Viesulas“ priešininkus įveikė tik paskutinėmis susitikimo akimirkomis – 68:66. „Ugneka“ šį sezoną debiutavo ir Jurbarko krepšinio lygoje (JKL).

Dar vieni „Šviesos“ turnyro ir JKL naujokai – Eržvilko „Vilkas“ nusileido senbuviams – „Girdžiams“. Nugalėtojai priešininkus įveikė rezultatu 96:89.

Ketvirtoji komandų pora – „Sporto centras“ ir „Eura“. Kaip ir ankstesnėse rungtynėse, geriau sekėsi senbuviams. „Eura“ priešininkus įveikė rezultatu 85:69.

Kitos „Šviesos“ taurės rungtynės bus žaidžiamos lapkričio 19 d. Tuomet susitiks lapkričio 5 d. nugalėtojai ir praėjusių metų geriausių turnyro komandų ketvertas.

„Šviesos“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook