Šeštadienį - „Šviesos“ laikraščio taurės finalas

Šeštadienį - „Šviesos“ laikraščio taurės finalas (0)

2018-12-14

Krepšinio turnyro laikraščio „Šviesa“ taurei laimėti finalinės kovos vyks šį šeštadienį. Dėl trečios vietos nuo 14.30 val. kovos „Jurbarkiškis“ ir „ZTS“. Turnyro finalas prasidės 16 valandą, kai į aikštelę išbėgs „Vilkas“ ir „Eura“.

Rungtynės vyks Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje.

Šiemet vykstantis turnyras yra jau 49-asis. Tai - vienas seniausių krepšinio turnyrų rajone.

Pirmosios rungtynės buvo sužaistos 1967 m. rugsėjo 7 d. Apie tai laikraštyje buvo išspausdinta žinutė, kurioje paskelbta, kad 15 – 30 d. vyks vyrų ir moterų krepšinio bei tinklinio varžybos „Šviesos“ taurei laimėti. Varžybose norinčių dalyvauti komandų skaičius buvo neribotas, o rungtynės vyko minuso sistema.

Priimančioji komanda pagal taurės įstatus buvo įpareigota paruošti rungtynių vietą, pasirūpinti reklama bei medicinos personalu.

Pirmaisiais metais krepšinio aikštelėje kovojo 16 vyrų ir 11 moterų krepšinio komandų. Finalinėse rungtynėse moterų grupėje susitiko Raudonės vidurinės mokyklos ekipa ir raikoopsąjungos komanda. Pergalę 30:21 iškovojo raikoopsąjungos atstovės.

Vyrų grupės finale susitiko Gamybinės valdybos ir Raudonės vidurinės mokyklos komandos. Taurę iškovojo rezultatu 89:38 raudoniškius įveikę žemės ūkio specialistai.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook