Sidabro medaliai Lietuvos čempionate

Sidabro medaliai Lietuvos čempionate (0)

2017-04-12

Kovo 31 – balandžio 1 d. Kaune vyko Lietuvos jaunimo U23 čempionatas, kuriame dalyvavo ir jurbarkiečiai, treniruojami Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) trenerių Viliaus Paukščio ir Vytauto Jokūbaičio. 

Čempionate kovojo 1995-2002 m. gimę sportininkai, turintys ne žemesnį kaip 2 kyu (mėlynąjį diržą).
Pirmąją čempionato dieną ant tatamio išėjo ir pergales nuskynė dvi trenerio Vytauto Jokūbaičio auklėtinės: Gabija Girdžiūtė užėmė antrą vietą, o Monika Ramonaitė liko trečia.
Antrą varžybų dieną startavo keturi jurbarkiečiai: Miglė Petrevičiūtė kovojo svorio kategorijoje  iki 57 kg, Pijus Videika – iki 81 kg, Lukas Lažauninkas, treniruojamas Ričardo Baltos, Kęstučio Trumpio, V. Paukščio, varžėsi svorio kategorijoje iki 100 kg, taip pat Edvinas Kveškevičius. Dziudistai M. Petrevičiūtė ir P. Videika atstovavo Jurbarko KKSC, o Lukas Lažauninkas – Panevėžio A. Sargūno sporto gimnazijai.
Antrąją dieną čempionate iškovoti du sidabro medaliai – M. Petrevičiūtė su dviem pergalėmis ir L. Lažauninkas, laimėjęs tris kartus, pateko į savo svorio kategorijos finalus, tačiau pralaimėjo ir šįkart jiems nepavyko iškovoti juodojo diržo (1 DAN). Šis diržas suteikiamas Lietuvos jaunimo iki 23 metų čempionui.
P. Videikai ir E. Kveškevičiui teko kautis su pirmojo penketo sportininkais ir pripažinti jų pranašumą. 
„Smagu, kad Jurbarke yra sportininkų, galinčių miestui atstovauti tokio rango varžybose. Ir ne tik atstovauti, bet ir sėkmingai kovoti ir netgi pelnyti medalius“, – sakė treneris Vilius Paukštis.
„ŠVIESOS“ inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook