Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

„Šimtmečio dvejetų“ stalo teniso turnyras

„Šimtmečio dvejetų“ stalo teniso turnyras (0)

2018-03-21

Minint Lietuvos šimtmetį klubas „Pirmasis setas“ kovo 8 d. Smalininkuose surengė stalo teniso dvejetų turnyrą, kuriame rungėsi moksleiviai. Klubo prioritetas – neformalus vaikų ugdymas. 

Žaidimas poroje yra geros pratybos komandinio darbo įgūdžiams lavinti. Žaisdami dvejetais moksleiviai mokosi kartu siekti pergalės ir dalytis pralaimėjimo kartėliu. Ir patirti, kad didelė dalis sėkmės priklauso nuo to, kiek vienybės ir sutarimo buvo poroje. Galbūt netgi kitomis akimis pažvelgti į valstybę kuriančius vyrus ir moteris, nuo kurių vienybės bei sutarimo priklauso lietuvių gyvenimo gerovė. Ir Lietuvos valstybę kūrė ne vienas žmogus, o grupė, kuriems prireikė derinti savo idėjas ir veiksmus.

Geriausiai turnyre sekėsi Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos vienuoliktokui Mykolui Povilauskui ir tik šiais mokslo metais pradėjusiam treniruotis Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos devintokui Martynui Laurinaičiui. Jie, įveikę penkias poras, tapo turnyro nugalėtojais.

Antrąją vietą laimėjo Smalininkų mokyklos septintokų pora – Viltė Kazlauskaitė ir Paulius Margelis. Trečią vietą iškovojo Jurbarko gimnazistas Justas Ausiukevičius ir Viešvilės pagrindinės mokyklos šeštokas Paulius Kolyčius.

Visi varžybų dalyviai apdovanoti statulėlėmis ir prizais.

Tikimės, kad turnyro sėkmės ir nesėkmės bei jų priežasčių aptarimas vaikams taps dar viena ne tik kūno lavinimo, bet ir pilietiškumo pamoka.

Klubo prezidentas Arūnas Štrimas« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook