Skaičiuoja jau tryliktą pergalę

Skaičiuoja jau tryliktą pergalę (0)

2019-01-21

Sausio 19-ąją Regionų krepšinio lygoje (RKL) žaidžianti „Jurbarko“ ekipa rezultatu 93:82 (21:29, 26:22, 23:15, 23:16) nugalėjo svečius iš Panevėžio – „Lietkabelis-2“.

Pirmajame kėlinyje šiek tiek priešininkams nusileidę jurbarkiečiai vėliau susiėmė ir persvėrė rezultatą savo naudai. „Kaip ir pirmajame reguliaraus sezono rungtynių rate su Panevėžio krepšininkais, taip ir dabar, turėjome lygias bei sudėtingas rungtynes, kurios baigėsi rezultatu 93:82 Jurbarko komandos naudai. Nuo pat sezono pradžios teigėme, kad šiais metais mūsų stiprioji pusė yra labai lygi sudėtis, kas puikiai atsispindėjo rungtynėse. Nepasirodžius keliems komandos lyderiams, kiti žaidėjai puikiai juos pakeitė“, – sakė komandos vyr. treneris Julius Demenius.

Vienas iš jų – Dominykas Petkevičius, kuris sužaidė rezultatyviausias bei naudingiausias šio sezono rungtynes. Dominyko statistika – 17 taškų, 9 atkovoti kamuoliai ir 22 naudingumo balai.

Komanda yra pralaimėjusi vienas rungtynes. Su šiuo rezultatu „Jurbarkas“ užima pirmąją RKL B diviziono A grupės turnyrinės lentelės vietą.

Antrajame atkrintamųjų rungtynių rate „Jurbarkas“ beveik visus susitikimus žais namų salėje, į kurią palaikyti komandos kviečia visus savo gerbėjus. Artimiausios rungtynės vyks sausio 25-ąją Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje 18 val. „Jurbarkas“ susitiks su Plungės rekreacijos ir sporto centro komanda.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook