Sportininkai metus užbaigė MMA čempionate

Sportininkai metus užbaigė MMA čempionate (0)

2018-12-18

Gruodžio 16 d. kaimo turizmo sodyboje „Karpynė”  vyko tradicinis Lietuvos mišrių kovos menų (MMA) čempionatas, kurį rengė  sporto klubas „Pantera“ ir Lietuvos MMA federacija. Čempionatas tapo svarbiu įvykiu MMA kovų kalendoriuje ir kasmet sutraukia būrį geriausių kovotojų.

Varžybose dalyvavo 157 dalyviai iš 26 sporto klubų. Kaskart į varžybas  atvyksta sportininkų   iš vis daugiau Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės, Pakruojo, Raseinių, Šakių ir, žinoma, Jurbarko. Čempionate dalyvavo ir būrys kovotojų  iš užsienio – Baltarusijos, Latvijos, Estijos, Indijos.

Vaikai, jaunimas ir suaugę kovojo dviejuose MMA narvuose. „MMA sportas tampa vis populiaresnis, tai rodo didelis dalyvių ir žiūrovų skaičius. Galima drąsiai teigti, kad MMA kovos menas yra įdomus ne tik sportininkams. Gražios ir kovingos kovos pritraukia vis daugiau kovos menais besidominčių žiūrovų“, - tikina sporto klubo „Pantera“ treneris ir Lietuvos MMMA federacijos prezidentas Mindaugas Smirnovas.

Nuo pietų čempionate virė  vaikų ir  jaunimo kovos, vyko  atrankinės kovos įvairiose suaugusiųjų amžiaus grupėse. Vakare žiūrovų laukė gražios ir efektingos finalinės kovos.  „Varžybose netrūko ryžto ir puikių kovų. Kad būtų dar įdomiau žiūrėti, naudojome specialų apšvietimą“, - sako  M. Smirnovas.

Čempionate kovoje nemažai merginų. Trylikametė jurbarkietė  Greta Židulytė svorio kategorijoje iki  61 kg užėmė  1 vietą. Gerai sekėsi ir kitiems jauniesiems kovotojams: dešimtmetis  Domantas Lebeckas užėmė  2 vietą, kiti dešimtmečiai svorio kategorijoje iki 34 kg taip pat džiaugėsi pergalėmis -  Kajus Pažereckas tapo čempionu, o   Adrijanas Narkun liko trečias. Dvylikamečių amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 52 kg pirmą vietą iškovojo Deimantas Vabalas, o antrą - Neilas Narkun. 

Čempionais  tapo ir trylikamečiai Justas Vyturys,  Tautvydas Lebeckas  ir  Pavelas Majauskas, tik skirtingose svorio kategorijose. Pergale ir pirmąja vieta džiaugėsi ir aštuoniolikmetis Vakaris Šuopys, kovojęs sunkesnių nei 84 kg sportininkų svorio kategorijoje. Daug gražių pergalių iškovojo  sporto klubo „Pantera“ sportininkai, besitreniruojantys kituose miestuose.

Pasibaigus kovomis visi prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais. Susumavus visus rezultatus  geriausia Lietuvos MMA komanda tapo varžybų šeimininkai – sporto klubas „Pantera“, pora taškų pralenkusi  Vilniaus „Pankratos“ klubą. Trečia vieta džiaugėsi  Vilniaus ,,Valetudo MMA akademija“. Sportininkai, iškovoję čempiono vardus,  tapo Lietuvos MMA federacijos rinktinės nariais ir atstovaus Lietuvą tarptautiniuose čempionatuose.

Organizatoriai dėkoja visiems kovotojams ir treneriams už kantrybę ir dalyvavimą čempionate,  sportininkams, kurie prisidėjo savo darbu ruošiantis varžyboms ir joms pasibaigus,  varžybų teisėjams už darbą skaičiuojant dalyvių taškus ir norą bei pastangas saugoti sportininkų sveikatą bei renginio rėmėjams.

Lietuvos MMA federacijos ir „Šviesos“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook