Sportininkų kišenes papildė premijos

Sportininkų kišenes papildė premijos (0)

2019-07-17

Liepos 15-ąją savivaldybėje pagerbti geriausi rajono sportininkai ir treneriai. Tokie apdovanojimai ir paskatinimai piniginėmis premijomis paprastai vyksta kartą per ketvirtį. Šįkart – buvo išimtis. Sportininkai apdovanoti už pasiekimus per pastaruosius pusę metų.

Įvairūs apdovanojimai ir premijos įteiktos visam būriui sportininkų ir trenerių. Padėkos sulaukė Jurbarko r. kūno kultūros ir sporto centro treneriai Artūras Enčeris, Violeta Kokarskaja, Valentinas Jankūnas, Vilius Paukštis, Diana Arlauskaitė. Visiems jiems padėkota už tai, kad jų treniruojami sportininkai pasiekė itin aukštų rezultatų.

Karatė treneris Artūras Enčeris tikino, kad tai, kad vaikai gauna piniginius paskatinimus – nemenkas postūmis siekti gerų rezultatų.

„Niekad nesame kalbėję, kur jie tuos pinigus išleidžia. Bet, manau, kad tikrai džiaugiasi labiau, nei kokiu diplomu, ar statulėle. Tokie apdovanojimai yra neabejotinai reikalingi, nes sportuojančiam jaunimui svarbus bet koks paskatinimas“, - sakė A. Enčeris.

Kolegai pritarė ir dziudo bei sambo trenerė Diana Arlauskaitė. Pasak moters, vaikai labai laukia varžybų, kur už pasiekimus gali gauti premijas.

„Labai daug varžybų turime, nes sportuojami dvi šakas – dziudo ir sambo. Vaikai dažnai klausia, ar tos, ar anos varžybos įsiskaitys į rezultatus svarstant pasiekimus. Tai, kad už rimtus pasiekimus paskatinama pinigais – jaunimui labai svarbu. Kaip pavyzdį galiu pasakyti, kad vienas sportininkų už keletą pasiekimų gavo 270 eurų. Tai – dideli pinigai paaugliui. Prieš tai vaikinas su broliu dirbo prie runkelių, kad užsidirbtų pinigų. Bet kur darbas ūkyje, o kur premija už sportinius pasiekimus“, - sakė trenerė.

Pasak D. Arlauskaitės, premijų skyrimas tikrai pavykęs projektas, kuris privalo tęstis.

„Domisi ir kiti rajonai. Skambino iš Palangos, klausė, jie turbūt darys taip pat, kaip daro Jurbarkas“, - sakė trenerė.

Kad piniginės premijos yra paskatinimas, sutiko ir dziudo treneris Vilius Paukštis. Tačiau, vyro teigimu, sudėtinga tai, kad skirtingose sporto šakose – skirtinga ir konkurencija.

„Lietuvoje dziudo užimti septintą vietą – puikus rezultatas. Tačiau jo nepakanka, kad gautum premiją“, - sakė V. Paukštis.

Padėkos ir piniginės premijos už pasiekimus buvo įteiktos kūno kultūros ir sporto centro treneriams:

Rimantui Slavikui – už Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionate pasiektus aukštus sportininkių rezultatus, Lietuvos jaunimo iki 23 m. sunkiosios atletikos čempionate pasiektą aukštą sportininko rezultatą.

Laimutei Stanienei – už Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybėse pasiektą aukštą sportininko rezultatą;

Valentinui Jankūnui - už Lietuvos jaunių ir jaunučių greitųjų šachmatų čempionate pasiektus aukštus sportininkų rezultatus.

Jurbarko orientavimosi sporto klubo „Karšuva“ treneriui Audriui Tirlikui – už Lietuvos orientavimosi sporto čempionato vidutinėje trasoje pasiektą aukštą sportininkės rezultatą.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštais apdovanoti ir premijomis paskatinti šie Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro sportininkai:

 • Gabija Margelytė (už Lietuvos jaunių sambo čempionate iškovotą III vietą);
 • Gabrielė Gabrielaitytė (už Lietuvos atvirame jaunių dziudo čempionate iškovotą III vietą);
 • Martynas Gaižauskas (už Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo čempionate iškovotą II vietą);
 • Simonas Goptaitis (už Lietuvos jaunimo sambo čempionate iškovotą III vietą);
 • Pijus Greičius (už Lietuvos jaunučių šachmatų čempionate iškovotą II vietą);
 • Pijus Greičius, (už Lietuvos jaunių greitųjų šachmatų čempionate iškovotą III vietą);
 • Lauryna Petrauskaitė, (už Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionate iškovotą III vietą);
 • Ignas Milius, (už Lietuvos jaunučių greitųjų šachmatų čempionate iškovotą II vietą);
 • Ugnius Mockus (už Lietuvos jaunių sambo čempionate iškovotą III vietą ir Lietuvos atvirame jaunių dziudo čempionate – II vietą);
 • Lukas Palubeckas, (už Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos pirmenybėse iškovotą III vietą);
 • Lauryna Petrauskaitė, sunkiosios atletikos skyriaus sportininkė (už Lietuvos jaunių iki 15 m. sunkiosios atletikos čempionate iškovotą III vietą);
 • Neda Petrauskaitė,( už Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionate iškovotą III vietą);
 • Jonas Ruminas, (už Lietuvos jaunių sambo čempionate iškovotą III vietą);
 • Lukas Sabataitis, (už Lietuvos jaunių sambo čempionate iškovotą III vietą);
 • Edvinas Škudzinskas (už Lietuvos jaunimo sambo čempionate iškovotą III vietą ir Lietuvos jaunių sambo čempionate – II vietą);
 • Karolis Škudzinskas (už Lietuvos jaunimo sambo čempionate iškovotą III vietą, Lietuvos jaunių sambo čempionate – II vietą ir Lietuvos atvirame jaunučių dziudo čempionate – II vietą);
 • Ignas Taurazevičius (už Lietuvos kiokušin karatė jaunių čempionate iškovotą I vietą);
 • Audrius Tirlikas, (už Lietuvos orientavimosi sporto čempionato vidutinėje trasoje iškovotą III vietą);
 • Gabrielė Tirlikaitė, (už Lietuvos orientavimosi sporto čempionato vidutinėje trasoje iškovotą II vietą);
 • Kristupas Vetrovas (už Lietuvos jaunimo sambo čempionate iškovotą III vietą ir Lietuvos jaunių sambo čempionate – II vietą);

Padėkos raštais apdovanoti Jurbarko orientavimosi sporto klubo „Karšuva“ sportininkai:

 • Audrius Tirlikas, Jurbarko orientavimosi sporto klubo „Karšuva“ sportininkas (už Lietuvos orientavimosi sporto čempionato naktinėje trasoje iškovotą III vietą).
 • Rūta Tirlikienė, Jurbarko orientavimosi sporto klubo „Karšuva“ sportininkė (už Lietuvos orientavimosi sporto čempionato sprinto trasoje iškovotą II vietą).

Klausučių sporto klubo „Jaunuolynas“ sportininkas

 • Rytis Veverskis, už Lietuvos jaunimo iki 23 m. sunkiosios atletikos čempionate iškovotą III vietą.


« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook