Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sužaistos pusfinalio kovos – paaiškėjo, kas keliauja į finalą...

Sužaistos pusfinalio kovos – paaiškėjo, kas keliauja į finalą (nuotraukos) (0)

2019-12-01

Sekmadienį sužaistos 50-ojo „Šviesos“ krepšinio turnyro pusfinalių rungtynės. Po šių dvikovų paaiškėjo, kas kovos dėl jubiliejinio turnyro taurės gruodžio 14-ąją.

Dėl kelialapio į finalą pirmąsias rungtynes žaidė „Viesulas“ ir „Vilkas Juras&Barkus“. „Vilkai“ pergalę iškovojo nesunkiai – daugiau nei dvidešimties taškų skirtumu (62:89).

 „Patekęs į taurės pusfinalį „Viesulas“ pateikė staigmeną, mes gal labiau tikėjomės rungtynių su „ZTS“. Tačiau yra, kaip yra – atėjome nusiteikę kovoti. Su „Viesulu“ jau žaidėme Jurbarko krepšinio lygos sezone, žinome, kur jie stiprūs, o kur reikia juos atakuoti. Pavyko gerai sužaisti 2-3 ketvirčius, tad paskutiniame jau beliko tik formalumas. Finale susitiksime su „Jurbarkiškiu“. Jie patiesė stipriausios sudėties žaidusią „raudonesfazenda.lt“ komandą, o tai rodo jų lygį. Nusimato sunkus mačas mums“, – sakė „vilkų“ strategas Martynas Kursevičius.

Antrosiose rungtynėse susigrūmė seni priešininkai – „raudonesfazenda.lt“ ir „Jurbarkiškis“. Ekipų dvikova vyko taškas į tašką, kol rungtynių pabaigoje „Jurbarkiškio“ krepšininkai perėmė iniciatyvą ir, išnaudoję priešininkų klaidas, susitikimą laimėjo rezultatu 81:73.

Raudonės ekipos treneris Vytas Urbštas tikino, kad koją pakišo du dalykai – pirmiausia, trūko aukštaūgių, kurie būtų galėję žaisti centre.

„Teko suktis su tuo, ką turėjome. Nors apskritai komanda susirinko gerai, bet centro trūkumas darė savo. Taip pat – velniškai nesisekė pataikyti. Metėme gal trisdešimt tritaškių, pataikėme gal tik trečdalį. To užteko, kad priešininkai paskutiniame kėlinyje mus palaužtų“, – sakė V. Urbštas.

Kad „Jurbarkiškis“ turėjo ūgio pranašumą, pritaria ir šios komandos atstovas Darius Kalinauskas. Pasak krepšininko, ekipai buvo svarbiausia išlaikyti šaltus nervus ir žaisti pagal išankstinį planą.

„Mums trūko žemaūgių, bet aukštaūgiais raudoniškius lenkėme. Tai ir panaudojome – tiek kovoje po krepšiu, tiek kitur. Dabar laukia kova su „vilkais“, kuri tikrai nebus lengva“, – sakė D. Kalinauskas.

Gruodžio 14-ąją 17 val. Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje dėl turnyro aukso kovos „Jurbarkiškis“ ir „Vilkas Juras&Barkus“. Dėl bronzos susitiks „raudonesfazenda.lt“ ir „Viesulas“. Varžybos prasidės 15.30 val.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook