„Šviesos“ taurės finale kovos „Vilkas“ ir „Eura“

„Šviesos“ taurės finale kovos „Vilkas“ ir „Eura“ (0)

2018-12-03

Sekmadienį sužaistos krepšinio turnyro laikraščio „Šviesa“ taurei laimėti pusfinalio rungtynės. Po jų paaiškėjo, kad dėl turnyro taurės kovos „Vilkas“ ir „Eura“, o dėl bronzos – „Jurbarkiškis“ ir „ZTS“.

Pirmosiose pusfinalio rungtynėse kovėsi „Eura“ ir „ZTS“. Iš pat pradžių priešininkus gerokai spustelėję „Euros“ krepšininkai iniciatyvos jaunesniems oponentams neperleido ir užtikrintai žengė į finalą. Rungtynes „Eura“ laimėjo rezultatu 87:70 (25:10, 23:22, 25:13, 14:25).

Daugiausia taškų „Eurai“ pelnė Dangirdas Vinkšnaitis – 24, Matas Zutkis – 23, Deividas Izokaitis – 14.

Rezultatyviausi „ZTS“ žaidėjai – 35 taškus įmetė Andrius Gedminas. Po 14 taškų – Povilas Valaitis ir Giedrius Stankūnas.

„Džiaugiuosi vyrų nusiteikimu ir tuo, kad pavyko pasiekti finalą. Išėjome į aikštelę susikaupę ir žinodami rungtynių svarbą. „ZTS“ – stiprus varžovas, komanda iš stipriausiųjų ketverto. Tačiau, kaip ir planavome, mums pavyko sustabdyti jų lyderius Povilą Valaitį ir Andrių Gedminą. Pirmoje rungtynių puisėje atitrūkome ir pasivyti jiems jau buvo sunku. Tikiuosi, kad ir finalinė kova prieš „Vilką“ bus puiki“, - sakė „Euros“ vadovas Dangirdas Vinkšnaitis.

Antrosiose pusfinalio rungtynėse susitiko „Vilkas“ ir „Jurbarkiškis“. „Vilkai“ priešininkus įveikė rezultatu 82:67 (23:19, 16:3, 24:18, 19:27).

Nugalėtojams 21 tašką pelnė Elonas Pokanevič, 19 taškų Arųnas Karapetian, 11 taškų – Ričardas Verbickas.

„Jurbarkiškyje“ rezultatyviausiai žaidė 18 taškų įmetęs Juozas Andriuška, 14 – Tadas Rapolavičius, 11 – Mangirdas Milmontas.

„Po pirmų minučių susikaustymo, visgi pusfinalis, pradėjome žaisti savo žaidimą. Tai davė rezultatą, išsiveržėme į priekį ir praktiškai kontroliavome mačą. Na, kas labiausiai krenta į akis, tai pralaimėta kova dėl atšokusių kamuolių. Visa kita buvo puiku. Esame finale pirmą kartą, laukia „Eura“, kuri, akivaizdu, iš pirmo pusfinalio varžybų, yra gerai pasiruošę. Kova dėl taurės dar nesibaigė, turime tai suprasti ir siekti pirmos taurės klubo istorijoje“, - sakė „Vilko“ komandos vadovas Martynas Kursevičius.

Finalinės rungtynės vyks gruodžio 15-ąją Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje. Kova dėl turnyro bronzos prasidės nuo 14.30 val., o finalinės rungtynės – 16 val.

„Šviesos“ taurės turnyras – seniausias krepšinio turnyras rajone. Šiemet turnyras vyksta 49-ąjį kartą.

Pirmosios rungtynės buvo sužaistos 1967 m. rugsėjo 7 d. Apie tai laikraštyje buvo išspausdinta žinutė, kurioje paskelbta, kad 15 – 30 d. vyks vyrų ir moterų krepšinio bei tinklinio varžybos „Šviesos“ taurei laimėti. Varžybose norinčių dalyvauti komandų skaičius buvo neribotas, o rungtynės vyko minuso sistema.

Priimančioji komanda pagal taurės įstatus buvo įpareigota paruošti rungtynių vietą, pasirūpinti reklama bei medicinos personalu.

Pirmaisiais metais krepšinio aikštelėje kovojo 16 vyrų ir 11 moterų krepšinio komandų. Finalinėse rungtynėse moterų grupėje susitiko Raudonės vidurinės mokyklos ekipa ir raikoopsąjungos komanda. Pergalę 30:21 iškovojo raikoopsąjungos atstovės.

Vyrų grupės finale susitiko Gamybinės valdybos ir Raudonės vidurinės mokyklos komandos. Taurę iškovojo rezultatu 89:38 raudoniškius įveikę žemės ūkio specialistai.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook