Tapo Kauno čempionais (video)

Tapo Kauno čempionais (video) (0)

2019-03-29

Kovo 22-ąją Jurbarko futbolo komanda „Imsrė“ užsitikrino geriausios mėgėjų ekipos vardą Kauno regione. Jurbarkiečiai laimėjo mėgėjų salės futbolo lygos „Let’s Go“ finalą ir parsivežė čempionų taurę.

Lemiamose rungtynėse jurbarkiečiai „Smūgio“ komandą įveikė rezultatu 2:1.

„Kalbant apie finalinę dvikovą, ji tikrai buvo verta finalo vardo. Abi komandos rodė begalinį norą laimėti, tačiau taip pat suprato pralaimėjimo kainą ir buvo gana atsargios. Tai parodo ir rezultatas: per 50 žaidimo minučių įmušti išviso tik trys įvarčiai. Rungtynių laikui tiksint į pabaigą ir esant palankiam rezultatui 2:1, teko atlaikyti varžovų šturmą ginantis prieš penkis aikštės žaidėjus, tačiau su užduotimis susitvarkėme gerai ir finaliniam teisėjų švilpukui nuaidėjus šventėme pergalę“, - džiaugsmo neslėpė „Imsrės“ kapitonas Matas Venslauskas.

Pasak sportininko, „Let‘s Go“ lygos sezonas iš komandos pareikalavo labai daug jėgų – sužaista net 16 rungtynių, kurių dvylika ekipa laimėjo, du mačai baigėsi lygiosiomis, dar du buvo pralaimėti. Iš viso jurbarkiečiai įmmušė 71 įvartį, o į savo vartus praleido 36 kamuolius.

„Atskiro paminėjimo vertas mūsų komandos vartininkas Ramūnas Kasparaitis, kuris tapo geriausiu čempionato vartininku. Tai yra puikus pasiekimas ir įrodymas, kad Jurbarko futbolas gyvuoja , ir dar kaip“, - sakė M. Venslauskas.

Kapitonas taip pat dėkojo komandos sirgaliams, kurie sportininkų palaikyti atvyko į Kauną.

„Let’s Go“ lyga vienija Kauno miesto ir Kauno r. mėgėjų salės futbolo klubus.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook