Taurė iškeliavo į Šakius

Taurė iškeliavo į Šakius (0)

2017-10-14

„Imsrės“ futbolininkai savo pogrupyje įveikė „Šakius“, tačiau finale turėjo pripažinti svečių pranašumą.

Spalio 7 d. sužaistos tradicinio futbolo turnyro Jurbarko r. kūno kultūros ir sporto centro taurei laimėti rungtynės. Romualdo Marcinkaus stadione vyko permainingos kovos, tačiau lemiamas pergales šį kartą iškovojo ne šeimininkai, o svečiai – „Šakiai“.

Turnyre iš pradžių planavo dalyvauti aštuonios komandos:  „Skirsnemunė“, „Seredžius“, „Ąžuolas“, „Imsrė“ iš Jurbarko, Tauragės „Tauragė“ ir „Gelgaudiškis“, „Sparta“ bei „Nadruvis“ iš Šakių r.

„Taip nutiko, kad „Gelgaudiškis“ ir „Sparta“ pabiro, o likę žaidėjai susijungė į vieną komandą ir pasivadino „Šakiais“. Lemiamose rungtynėse jie 4:1 nugalėjo „Ąžuolą“ ir iškovojo turnyro auksą bei taurę“, – sakė turnyro vyriausiasis teisėjas Kęstutis Švedas.

Šakiečiai taip pat buvo nepavejami geriausio turnyro vartininko ir daugiausia įvarčių pelniusio žaidėjo pozicijose. Geriausiu vartininku tapo „Šakių“ atstovas Martynas Antanaitis, rezultatyviausiu žaidėju – Vytas Laurinaitis.

Antroji vieta atiteko „Ąžuolui“. Įdomu, kad sidabrą iškovojusi ekipa savo pogrupyje buvo nugalėjusi čempionais tapusius „Šakius“.

Trečiąją vietą iškovojo „Seredžių“ įveikusi „Imsrė 2001“. Komanda priešininkus įveikė rezultatu 3:1. Ekipa pirma buvo ir savo pogrupyje.

Ketvirti liko „Seredžiaus“ futbolininkai.

„Šviesos“ inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook