Taurė liko jurbarkiečių rankose (nuotraukos)

Taurė liko jurbarkiečių rankose (nuotraukos) (0)

2017-06-12

Birželio 11 d. Jurbarke vyko varžybos „Taiklusis šaulys“, rajono mero taurei laimėti. Renginyje dalyvavo dvylika komandų, kurias sudarė po tris šaulius. Dalyviai rungėsi tiek bendroje, tiek asmeninėje, tiek atskirų ginklų įskaitose.

Vienas renginio organizatorių LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės Jurbarko jaunųjų šaulių 708-osios kuopos vadas Marius Jazukevičius tikino, kad idėja surengti šaudymo varžybas galvoje sukosi seniai, tačiau nebuvo nei vietos tą padaryti, nei galimybių.
„Turiu pasidžiaugti, kad jaunieji šauliai labai sėkmingai bendradarbiauja su rajono verslininkais. Pavyko susitarti, kad galėtume naudotis „Oksalio“ šaudykla. Čia ir surengėme jėgos struktūrų šaudymo varžybas. Labai tikimės, kad renginys taps kasmetinis. Būtent todėl tiek pirmos vietos taurė, tiek specialus prizas paskutinę vietą užėmusiai komandai yra pereinamieji“, – sakė M. Jazukevičius.
Šauliai į taikinius šaudė trimis ginklais. Iš šimto metrų distancijos gulėdami – švediškais automatiniais šautuvais „AK-4MT“. Klūpomis tokiu pačiu atstumu taikinius teko kliudyti rusiškais automatais „AK-74“. Paskutinėje rungtyje šaudyta austriškais pistoletais „Glock-17“ iš 25 metrų atstumo.
Pagrindinis turnyro prizas bendroje įskaitoje, pereinamoji taurė, atiteko varžybų organizatoriams – „Patriotų“ komandai, į kurią susibūrė 708-osios kuopos šauliai Zigmas Dangėlas, Marius Jazukevičius bei Vilmantas Dangėlas.
Antrojoje vietoje liko „Aplinkos apsauga“, kurioje kovėsi Andrius Šašys, Gediminas Kolyčius ir Arvydas Jakaitis.
Trečiąją vietą iškovojo „Jurbarko šauliai 701-1“ – Kęstutis Sutkus, Algimantas Batvinis, Ramūnas Alminas.
Specialus iš metalo pagamintas rankų darbo prizas už paskutinę vietą atiteko „Juodo vilko“ komandai. Likimo ironija – būtent šios komandos nariai ir gamino prizą.
„Nespėjome jo normaliai pabaigti, todėl vietoje metalinio užrašo klijavome lipduką. Matyt, todėl šiandien taip nesisekė ir prizas grįžo mums į rankas, kad jį tinkamai užbaigtume“, – juokėsi vienas šaulių.
Nemažai pagyrų bei pajuokavimų po pistoleto rungties sulaukė ir savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius. Politikui itin sekėsi šaudyti pistoletu, dauguma šūvių kliudė devynetu ir aštuonetu pažymėtas taikinio zonas.
Lukas PILECKAS« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook