Turnyre – graži jurbarkiečio pergalė

Turnyre – graži jurbarkiečio pergalė (0)

2018-08-22

Rugpjūčio 13 d. Rygoje įvyko tradicinis MMA/Pankrationo turnyras „Ghetto Fight“. Jame jėgas išbandė sporto klubo „Pantera“ auklėtiniai. Jurbarkiečiai kaip ir kiti Lietuvos MMA federacijos sportininkai atstovavo Europos MMA komandai, besivaržiusiai su Latvijos MMA komanda. 

Aukšto lygio turnyre bendroje įskaitoje Europos komanda laimėjo, tačiau latviai per metus buvo patobulėję ir kovojo taip pat puikiai. „Norisi pagirti visą Lietuvos komandą, buvo malonu matyti kiekvieną kovą ir sportininkų ryžtą laimėti“, – sako sportininkus į turnyrą lydėjęs „Panteros“ treneris Mindaugas Smirnovas.

Gražią pergalę iškovojo vienas perspektyviausių „Panteros“ kovotojų Milanas Majauskas. Jis į ringą kopė pirmasis. M. Majauskas kovojo su latviu Nikita Suhlovs. Kovą smaugimo veiksmu laimėjo Milanas. Jis tapo vieninteliu jurbarkiečiu, iškovojusiu turnyre pergalę, tačiau sėkmingai pasirodė ir kituose miestuose besitreniruojantys „Panteros“ auklėtiniai.

Mažiau pasisekė antrajam kovojusiam jurbarkiečiui Pavelui Majauskui. Jis į turnyrą buvo pakviestas tik likus kelioms dienoms, kur pakeitė netikėtai traumą patyrusį moldavą. Kovos pradžia buvo apylygė, tačiau vėliau latvis Nikita Bricis perėmė iniciatyvą ir laimėjo.

Raseiniškis Tadas Veverskis kovojo prieš latvį Aleksadrą Prochorivą ir kovą laimėjo rankos laužimu.

Ketvirtas į narvą žengė Marius Bagdonas, kuris susikovė su Armands Tilens. Kova vyko apylygiai, tačiau pasibaigus kovos laikui teisėjų sprendimu pergalė atiteko Latvijos atstovui.

Penktas kovojo daug titulų turintis Ernestas Varankevičius iš Šakių. Ernestas iškovojo pergalę smaugimo veiksmu.

Paskutinis į ringą kopė ir prieš Arzu Dzhafarov kovojo Arnoldas Ragažinskas iš Vilkaviškio. Kova vyko permainingai, tačiau pabaigoje geriau pasirodė ir laimėjo latvis.

Rygos „Ghetto Fight“ turnyras sportininkų visada labai laukiamas, nes jame susirenka aukšto lygio kovotojai ir galima pasisemti daug patirties. M. Majauskas Latvijoje jau ne kartą skynė pergales – medalis iš Rygos Jurbarką pasiekė ir šiemet.

ŠVIESOS inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook