Turnyro auksą iškovojo „Imsrė“

Turnyro auksą iškovojo „Imsrė“ (0)

2018-04-11

Kovo 31 d. baigėsi atviros Jurbarko rajono salės futbolo pirmenybės. Aukso medalius iškovojo „Imsrės“ komanda. Iš jaunosios Jurbarko futbolininkų kartos suformuota ekipa lemiamoje kovoje įveikė svečius iš Kauno – „Antakalnio parką“.

Jurbarkiečiai kauniečius nugalėjo rezultatu 5:1 (2:0) ir po metų pertraukos vėl tapo turnyro čempionais.

Kovoje dėl bronzos „Ąžuolo“ komanda rezultatu  4:3 (3:1) įveikė „LDK Kęstučio MPB“ futbolininkus iš Tauragės ir iškovojo trečiąją vietą. Penkti buvo „Tauragės PRC“, 12:5 (7:2) įveikę „Skirsnemunę“.

Įmušęs 16 įvarčių rezultatyviausiu pirmenybių žaidėju tapo Laurynas Kavaliauskas, o geriausiu vartininku pripažintas Karolis Giedraitis. Abu žaidėjai iš „Imsrės“ komandos.

Visos pirmenybėse dalyvavusios komandos apdovanotos Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro sportiniais prizais bei „Ąžuolo“ komandos žaidėjo Rolando Norkaus įsteigtais prizais – futbolo kamuoliais.

„Imsrės“ vadovas Matas Venslauskas tikina, kad laimėti padėjo maksimalus susitelkimas ir tai, kad komanda siekė revanšo dėl vienintelio pralaimėjimo turnyre.

„Buvome pralaimėję būtent prieš juos. Tai pridėjo motyvacijos. Be to, privalėjome reabilituotis po praeito nesėkmingo sezono ir į kiekvieną kovą žengėme kaip į finalą“, – sakė M. Venslauskas.

Pasak sportininko, šiemet salės futbolo turnyras, nors ir su mažiau dalyvių, buvo konkurencingesnis nei pernai. Dauguma komandų rado vienokį ar kitokį pastiprinimą, todėl vyko emocingos ir permainingos kovos, komandos sugebėjo mesti iššūkį favoritams.

Salės futbolo turnyre „Imsrė“ dalyvavo jau ketvirtus metus. Komandoje žaidžia 12 futbolininkų, tačiau prasidėjus lauko rungtynių sezonui ekipą papildo dar keletas. Be šio – auksinio sezono turnyrą komanda yra laimėjusi dar du kartus. Tiesa, praėjusį sezoną sekėsi kur kas prasčiau: užimta ketvirta vieta.

„Pasinaudodami proga norėtume padėkoti tiems, kurie neliko abejingi mūsų entuziazmui ir parėmė finansiškai: Jurbarko rajono savivaldybės administracijai, olimpiečiui Karoliui Baužai, Jurbarko rajono savivaldybės tarybos narei Vilmai Venslauskienei, treneriui Rolandui Norkui“, – sakė M. Venslauskas.

„Imsrės“ komanda startavo 2014-aisiais, kaip ir Jurbarko mėgėjų futbolo lyga. Tuomet bendraminčiai nusprendė susiburti į komandą. Pavadinimą pasirinko neatsitiktinai – daug metų vyrai futbolą žaidė aikštelėje prie Imsrės upelio. Tik debiutavusi ekipa iškovojo lygos sidabrą ir nusprendė žaisti toliau.

„Šiais metais nusprendėme išbandyti save ir sutikome dalyvauti Lietuvos mažojo futbolo čempionate, kuriame žais 14 komandų iš įvairių miestų, tokių kaip Vilnius, Telšiai, Druskininkai, Alytus, o pirmosios varžybos jau gegužės 19 d. būtent Alytuje. Numatoma, jog visus čempionato etapus gyvai transliuos ir komentuos „Delfi TV“, tad negalintiems vykti ir palaikyti mūsų bus puiki proga stebėti mūsų kovas internetu“, – planais dalijosi M. Venslauskas.

Sidabro medalius iškovojusio „Antakalnio parko“ vadovas Edvinas Alimkinas tikino, kad turnyre komanda žaidė pasilikdama rezervą. To reikėjo, nes ekipa dalyvauja ne viename turnyre ir visiems turi užtekti jėgų.

„Kalbant apie finalines rungtynes, tai teisėjas švilpė dėl kiekvieno prisilietimo. Dėl to pirmame kėlinyje „Imsrė“ gavo dovanų du įvarčius. Antrajame turėjome viską statyti ant kortos ir žaisti be vartininko. Todėl praleidome dar kelis įvarčius“, – sakė E. Alimkinas.

Turnyro bronzos laimėtojų – „Ąžuolo“ ekipos vadovas Arūnas Virvilas tikino, kad komanda pasiekė užsibrėžtą tikslą – pateko į geriausiųjų trejetą.

„Tikrai geras sezonas buvo. Planuojam ir toliau kovoti, kol leis amžius arba, kol visi neemigruos. Kaip ir kitos ekipos, turime bėdų dėl komandos sudėties, nes jaunimas išvažiuoja, provincija miršta“, – sakė sportininkas.

Lukas PILECKAS« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook