Veliuonos šaškininkai – antri šalyje

Veliuonos šaškininkai – antri šalyje (0)

2017-04-26

Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos šaškių žaidėjų komanda Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų šaškių varžybose iškovojo antrą vietą. 

Veliuoniškių komanda, vadovaujama kūno kultūros mokytojo Žilvino Stankūno, teisę dalyvauti žaidynių finale iškovojo po pergalės rajono šaškių pirmenybėse. Finalas vyko Jonavoje,  Jeronimo Ralio gimnazijoje.
Kelias į pergalę nebuvo lengvas – varžybos truko net keturias valandas,  buvo didžiulė įtampa, kadangi komandos rinko taškus beveik vienodai ir vienas taškas galėjo viską nulemti. 
Veliuonos gimnazijos komandą sudarė II klasės gimnazistė Paulina Ilgūnaitė, abiturietai Martynas Ilgūnas ir Andrius Ambrutis ir IIIG klasės mokinys Deividas Pranskaitis. Jiems pavyko iškovoti antrąją vietą tarp Lietuvos kaimo mokyklų komandų. 
Dėl antros vietos kovėsi P. Ilgūnaitė, ir jos dėka Veliuonos gimnazistai pasiekė tokį puikų rezultatą. Kiti komandos nariai taip pat rinko taškus ir prisidėjo prie prizinės vietos. 
Šaškės – žaidimas, reikalaujantis abstrakčios strategijos ir taktikos, loginio mąstymo. Antrąją vietą savo komandai iškovojusi Paulina sako, kad reikia daug kantrybės, užsispyrimo ir noro laimėti. Paulina šaškėmis žaidžia ir varžybose dalyvauja jau nuo antros klasės.
Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų šaškių varžybose Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos komanda nusileido pirmą vietą laimėjusiai Kėdainių r. Krakių M. Katkaus gimnazijos komandai, o trečioje vietoje paliko Šiaulių r. Kairių pagrindinės mokyklos komandą. 

Guoda Pranaitytė« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook