„Žvejo tribūna“ tapo čempione

„Žvejo tribūna“ tapo čempione (1)

2021-09-24

Jurbarkiečių Tado Jocaičio ir Martyno Ganusausko komandą lydėjo sėkmė – vyrai laimėjo Lietuvos plūdinės žūklės sporto asociacijos varžybas.

Rugsėjo 19 d. Jurbarkų užtvankoje vyko trečiasis ir paskutinis aukšlių greito gaudymo čempionato etapas. Lietuvos plūdinės žūklės sporto asociacijos organizuotas varžybas po įtemptos kovos laimėjo jurbarkiečių komanda „Žvejo tribūna“ – Martynas Ganusauskas ir Tadas Jocaitis. Pastarasis dar tapo ir Lietuvos čempionu.

Prieš prasidedant trečiajam etapui „Žvejo tribūna“ bendroje įskaitoje tašku atsiliko nuo savo pagrindinių konkurentų – „Sauda-Salmo“ komandos.

Todėl norėdami laimėti pagrindinį prizą jurbarkiečiai privalėjo priešininkus aplenkti.

„Buvo sunku, kova vyko tikrai įnirtinga. Po abiejų turų susumavus baudos taškus, abi komandos surinko vienodai.

Tokiu atveju žiūrimas bendras svoris, o pagal jį „Žvejo tribūnos“ komanda prigaudė daugiau, tad šį etapą laimėjome. Bendroje įskaitoje vėl buvo įdomu, vėl gi abi komandos turėjo vienodai baudos taškų, po penkis.

Tokiu atveju žiūrima, kas užėmė daugiau aukštesnių vietų etapuose. Ir pagal šį rezultatą „Žvejo tribūna“ buvo paskelbta nugalėtoja.

O Tadas sudavė iš peties ir pasiekė maksimumą – asmeninėje įskaitoje tapo etapo nugalėtoju, o bendroje – čempionu“, – apie varžybas pasakojo M. Ganusauskas.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook