Bibliotekininkai kviečia į jaukius pokalbius

Bibliotekininkai kviečia į jaukius pokalbius (0)

2020-12-11

Pasak Rytės Galbuogienės, projektinė veikla leidžia bibliotekoms įgyvendinti įdomiausius sumanymus ir net karantino metu skaitytojams pasiūlyti įdomių renginių bei iniciatyvų. J. Stanaitienės nuotr.

Jau tris penktadienių popietes jurbarkiečiai ir ne tik su arbatos ar kavos puodeliu rankose šiltuose savo namuose galėjo dalyvauti įdomiuose pokalbiuose su Lietuvoje žinomais žmonėmis. Tokią galimybę suteikė Jurbarko r. savivaldybės viešosios bibliotekos vykdomas projektas „Pokalbiai KUBU“.

Rėmėsi patirtimi

Projekto sumanytoja Jurbarko r. savivaldybės viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė viešiesiems ryšiams Rytė Galbuogienė sako, kad jis atsirado iš kitų bibliotekos veiklų ir patirčių.

„Pavasarinio karantino metu atlikome skaitytojų apklausą, kuri parodė, kad jie labiausiai norėtų daugiau knygų pristatymų, susitikimų su autoriais, įdomiomis asmenybėmis“, – sako bibliotekininkė.

Jurbarko viešojoje bibliotekoje sėkmingai buvo įgyvendintas projektas „Kultūros pusryčiai“, kuriame įdomiems pokalbiams buvo kviečiami įvairių sričių profesionalai, kultūros, meno kūrėjai.

„Rašydama projektą KUBU galvojau, kad pokalbiui taip pat kviesime asmenybes, kurios rašo, skaito ir kuria. Iš čia – ir pavadinimas. Projekto rėmuose bus surengti keturi susitikimai, o juose dalyvaujantieji – gerai žinomi ne tik dėl savo profesijos, bet ir realizavę save kitose veiklose. Be to – visi išleidę knygas“, – sako R. Galbuogienė.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę laikraščio versiją.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook