„Lauro vainikas“: linksmai – apie tikrus ir svarbius dalykus

„Lauro vainikas“: linksmai – apie tikrus ir svarbius dalykus (0)

2022-10-05

Skirsnemunės teatras „Pakeleivis“ gyvuoja nuo 2013 m., savo ir žiūrovų džiaugsmui kasmet pastato po spektaklį ir jau yra suvaidinęs ne vieną lietuviškosios ir pasaulinės dramaturgijos šedevrą bei surengęs keturis teatrų festivalius. A. Sinkaus nuotr.

Skirsnemunė – vienas iš nedaugelio mūsų rajone miestelių, kuris turi teatrą ir teatrų festivalį. Rugsėjo 24 d. įvyko IV respublikinė mėgėjų teatro šventė „Lauro vainikas“. Dalyvavo trys teatrai, vaidinę komedijas, svečiavosi linksmuolė aktorė Violeta TrečiokaitėMičiulienė, per pertraukas veikė teatro baras, kur žiūrovai buvo vaišinami kava, pyragais ir gyva muzika.

Būti!

Festivalis prasidėjo amžinuoju hamletišku klausimu: „Būti, ar..?" Etiudą vaidinę Skirsnemunės artistai atsakė: „Būti!“

Ir būna Jurbarko kultūros centro Skirsnemunės skyriaus teatras „Pakeleivis“ jau nuo 2013 m., savo ir žiūrovų džiaugsmui kasmet pastato po spektaklį ir jau yra suvaidinęs ne vieną lietuviškosios ir pasaulinės dramaturgijos šedevrą: nuo Moljero „Tariamo ligonio“ iki B. Sruogos „Dobilėlio penkialapio“...

Išskirtinis šio teatro repertuaro bruožas – vaidinti komedijas. O komedijose, kaip žinia, kalbama apie nesenstančias problemas ir – visu rimtumu.

Vaidmenų visada užtenka visai trupei, o būta, kad trupę papildė ir Skirsnemunės šokių grupė, ir Pilies vokalinis ansamblis „Vikinda“.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.

ŠVIESOS inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook