Serediškių premjera – žiūrovų įvertinta

Serediškių premjera – žiūrovų įvertinta (0)

2017-06-10

Saulėtą gegužės 23-ios pavakarę Seredžiaus Stasio Šimkaus mokyklos-daugiafunkcio centro aktų salėje buvo šilta ir jauku. Rinkosi detektyvo mėgėjai ir tie, kuriems nesinori kiurksoti prie televizoriaus. Atėjusieji tikrai nenusivylė. Jų laukė serediškių spektaklio ,,Palėpėje kažkas vaikšto“ premjera, pagal Vilhelminos Bruni to paties pavadinimo romaną. 

Seredžius ne toks didelis miestelis – vieni kitus pažįsta, tad buvo smagu matyti pažįstamus veidus scenoje ir analizuoti gyvenimišką situaciją. Kolekcininko našlė ponia Emilija nė neįtaria, kiek pavydžių, godžių akių stebi jos namą, kur sudėtos vertingos mirusio vyro kolekcijos. Ji ir jos globotinė studentė Nora susirūpina tik tada, kai namų palėpėje, o ir pačiuose namuose kažkas nuolatos vaikšto. Įpusėjus spektakliui paaiškėja, kad palėpę nesėkmingai bandė apvogti giminaitė Gitana. Deja, neramios naktys pasiturinčiai ir kiek naivokai našlei dar nesibaigia – kažkas vis dar šniukštinėja jos namuose. Spektaklio pabaiga netikėta ir kiek komiška – vagystę organizavo kaimynė Julija.
Pagrindinį – našlės Emilijos vaidmenį įkūnijo Edita Mačiulienė. Apsukriąją kaimynę Juliją – scenoje debiutavusi Daiva Sutranavičienė. Įtaigiai savo personažus perteikė dramos būrelio senbuviai: Lina Lukošaitienė – giminaitę Salomėją, Aušra Petrauskienė – draugę Vanagaitienę, Laimas Petrauskas – prasilošusį ir Julijos intrigoms pasidavusį Rudolfą. Spektaklį pagyvino jaunieji aktoriai: Meda Kazlauskaitė – anūkė Martyna, Gintarė Kardašiūtė – globotinė Nora, Mantas Mikulėnas – policininkas Česlovas.
Po pasirodymo dovanotos gėlių puokštės, skambėję plojimai, padėkos žodžiai neleidžia dvejoti, kad premjera neabejotinai palietė žiūrovų širdis ir ilgam įsirėžė į atmintį. Žiūrovų pripažinimas – pats geriausias įvertinimas – įtikina darbo sėkme ir paskatina tęsti tolesnius pasirodymus.
Kristina Laurinaitė,
dramos ratelio vadovė« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook