Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Trys kampai

Trys kampai

Pedikiūras – procedūra ne tik jauniems klientams (0)

Prieš porą mėnesių Jurbarkuose, Ryto g. 2–1, duris atvėręs sveikatos ir grožio paslaugų salonas „Dovilės pedikiūras“ traukia senjorų dėmesį. Ir dėl grožio, bet labiausiai dėl sveikatos jiems reikalingas pedikiūras, nes su amžiumi daugėja pėdų priežiūros problemų. O naujajame salone senjorai gali registruotis ir nemokamai pedikiūro procedūrai.

(Plačiau...)

Indrės ir Edgaro istorija – apie šeimos džiaugsmą ir grožį (0)

Viešviliečiai Indrė ir Edgaras Ulevičiai, dešimtmetės Mėtos ir ketverių metų Ąžuolo tėvai, – jauni ir gražūs žmonės, kurių svarbiausioji gyvenimo vertybė – šeima. Miela buvo bendrauti, malonu su jais supažindinti ir „Trijų kampų“ skaitytojus. O už pažintį derėtų dėkoti Mėtai – ne kartą pro akis neprasprūdo Viešvilės bibliotekoje eksponuoti įvairūs jos darbeliai – dailūs, gražūs ir spinduliuojantys namų šilumą.

(Plačiau...)

Mokytoja Jolita – įsisukusi į savo kaimo reikalus (0)

Varlaukio bendruomenės reikalų epicentre sukasi pedagogė Jolita Bajarūnienė. Jau daugiau kaip dešimtmetį – nuo tada, kai neliko mokyklos, o jai nesinorėjo, kad gimtajame kaime neliktų nei vaikų klegesio, nei kaimynų suėjimo. Girdėdama, kaip pasisvečiuoti parvykę varlaukiškiai džiūgauja, jog čia jaučiasi kaip namie, Jolita tyliai pasidžiaugia, kad ji – visada namie.

(Plačiau...)

Veliuonos klinika: čia gyvena ir dirba šeima (1)

Gydytoja Nijolė Dungveckienė viena pirmųjų Lietuvoje įsteigė privačią kliniką, ir ne kur nors sostinėje, bet Veliuonoje. Šeimos verslas, kurio ėmėsi kartu su vyru Arūnu, gyvuoja jau dvidešimt metų. Keturženklis prisirašiusių pacientų skaičius kalba apie įgytą pasitikėjimą, kaimo žmonėms siūlomos naujos paslaugos – apie nuoširdų rūpestį. O apie laimę pasirinktame kelyje byloja tai, kad Nijolė ir Arūnas Dungveckiai savo klinikos darbuotojus vadina šeima – patikima kasdieniuose darbuose, miela šventėse.

(Plačiau...)

Geležinkelininkės Jolantos ramybės stotelė – šeima (0)

„Trijų kampų“ viešnia – geležinkelininkė Jolanta BUITKIENĖ iš Petkaičių kaimo, prigludusio prie Lybiškių, per kuriuos driekiasi vienintelis Jurbarko krašte geležinkelis. Ir jis yra svarbus, kad Jolanta pasirinko tokią retą pas mus profesiją. Tačiau dirbti moteris važiuoja į Pagėgius – automobiliu, ne traukiniu, nes Lybiškiuose stovinti, bet Varlaukio vardu vadinama geležinkelio stotis seniai uždaryta, o bėgiais bepradunda tik prekiniai traukiniai.

(Plačiau...)

Stipri šeima – nuolatinės kūrybos rezultatas (1)

„Nebegaliu daugiau skaityti apie besiskiriančias šeimas. Yra ir kitokių – darnių šeimų. Norisi girdėti apie jas“, – priežastį, dėl ko sutiko papasakoti „Šviesai“ apie savo gražią ir didelę šeimą, įvardija jurbarkietė Eglė Židžiūnienė. Drauge su vyru Vaidu ji augina penkias atžalas – mergaitę ir keturis berniukus – ir džiaugiasi šeimos tvirtumu bei darna.

(Plačiau...)

Ant rožyno podiumo – nauja veliuoniečių kolekcija (0)

Kaune, Vytauto Didžiojo universiteto botanikos sode vykusiame renginyje „Kūrybos podiumas“ pademonstruota ir Veliuonos kultūros centro rūbų ir papuošalų kolekcija „Aš būsiu ten“. Tai antrasis Veliuonos kūrybingų moterų pasirodymas šiame renginyje.

(Plačiau...)

Linkėjimai iš Anglijos: būkime atviri permainoms (0)

Vasara – atostogų, smagių nutikimų ir susitikimų, svečiavimosi metas. „Trijuose kampuose“ šiandien svečiuojasi menininkė Eglė UNTULYTĖ. Prieš aštuonerius metus iš Viešvilės ji emigravo į Angliją. Kalbėjomės apie gyvenimą svetur – miestelyje su sklandančia kūrybine aura.

(Plačiau...)

Teatras sugrįžta į sceną – birželį kvies atidėta premjera (0)

Jurbarko Konstantino Glinskio ir Smalininkų „Ąžuolynės“ teatrai rengiasi premjerai – naują šių ne pirmą kartą bendradarbiaujančių teatrų darbą žiūrovai išvys birželio pabaigoje. Tai kviestinio režisieriaus Alberto Vidžiūno režisuotas spektaklis „Jonas Sobieskis“ pagal dramaturgo Herkaus Kunčiaus pjesę.

(Plačiau...)

Progimnazijos iššūkis – apžingsniuoti Žemės rutulį (2)

Naujamiesčio progimnazija susikūrė vaikščiojimo iššūkį „Koja kojon už sveiką mokyklą!“ Iššūkis nemenkas – per mėnesį planuojama nužingsniuoti 50 mln. žingsnių – tai prilygsta kelionei aplink Žemės rutulį, tad mokyklos bendruomenė kviečiasi pagalbininkus. Vaikščiojimo virusas plinta Jurbarke ir toliau už jo. Geras virusas – tokie tegul tik dauginasi.

(Plačiau...)

Pavasarinis nuovargis: patys galime sau padėti (2)

Nors pavasaris viską atgaivina ir teikia džiaugsmo, deja, yra nemažai žmonių, kurie, dienoms šviesėjant ir ilgėjant, jaučiasi nekaip. Specialistai turi paaiškinimą, iš kur tas pavasarinis išsekimas, liūdesys, apatija, ir pataria, kaip tai išgyventi. Visuomenės sveikatos specialistė Roberta Armanavičiūtė-Snieganienė teigia, kad tablečių griebtis neverta – padėti sau galime patys.

(Plačiau...)

Įkritus į teatrą – kasdiena dar įdomesnė (0)

Kristina Laurinaitė tikina, kad Seredžiuje gyvenimas verda – net ir dabar, kai gyvenama daugiausia namuose, socialiniuose tinkluose, Zoom’inėse erdvėse. Kristina yra Seredžiaus Stasio Šimkaus mokyklos-daugiafunkcio centro mokytoja ir dramos būrelių vadovė – nuoboduliu šios pareigos nė iš tolo nekvepia. Kaip ir naminis buvimas, pilnas šurmulio, įprastinių ir ne kiekvienam įprastų darbų, smagaus bendravimo, kelionių...

(Plačiau...)

Gydytoja Vaida: džiaugsmo yra ir kovidiniame skyriuje (2)

Jau beveik metus gyvename su naujuoju ir dabar dar ne iki galo pažintu virusu. Nevažiuoti, nelankyti, nesusitikti – žmonės raginami ir gražiuoju, ir draudimais, kad nepasigautų ir neplatintų jo sukeliamos ligos. O daugybė medikų kasdien eina susitikti su infekuotaisiais COVID-19 – padėti jiems, palengvinti, gelbėti iš mirties glėbio, žinodami, kas ir patiems gresia. Gydytoja Vaida LUKŠIENĖ, dirbanti Jurbarko ligoninėje, pavojaus neakcentuoja, bet teigia, kad ir kovidiniame skyriuje yra džiaugsmų.

(Plačiau...)

Pelėdų kolekcija Daivai primena vaikystę (0)

Daiva Piragienė nesvajojo nieko kolekcionuoti – pelėdų jos namuose prisikaupė tarsi savaime. Kai praėjusią vasarą kolekcija netikėtai smarkiai pagausėjo, Daiva sumanė jas išleisti pasivaikščioti – Mokytojų dienos proga surengė parodą Juodaičių mokykloje. Ir jau pradėjo statyti namelį savo pelėdoms.

(Plačiau...)

Į Smalininkus atkeliavo vasariškas poezijos pavasaris (0)

Rašytojų klubo ir Lietuvos rašytojų sąjungos organizuojamas tarptautinis festivalis „Poezijos pavasaris“ – vienas seniausių Europoje, rengiamas nuo 1965-ųjų, literatūrinis renginys. Šiemet dėl visiems žinomų priežasčių poetai kelionę po Lietuvą atidėjo vasarai ir liepos 30-ąją atkeliavo į Smalininkus.

(Plačiau...)

Lino suknelės moteris įtraukė į smagų nuotykį (0)

Kai Veliuonos kultūros darbuotojos liepos 17 d. sudalyvavo Kaune, Botanikos sode, vykusiame renginyje „Kūrybos podiumas“, feisbuke suknelės nurungė baravykus. Ir dalyvės, ir žiūrovai dalijosi nuotraukomis iš renginio, kuriose veliuoniečių pademonstruota lininių suknelių kolekcija išsiskyrė originalumu, o modeliai – subtilia elegancija.

(Plačiau...)

Mokslininkės savaitgaliai – gimtuosiuose namuose (0)

Ant aukšto Nemuno skardžio senos obels pavėsyje gaivu net ir įkaitusį vasaros vidurdienį. Apačioje ramiai teka upė, o plentu zuja automobiliai – be sustojimo, kaip ir mūsų gyvenimai, pilni nesibaigiančių reikalų. Bet sustoti verta, net jei tavo darbas – pats įdomiausias, kad pasimėgautum ir kitais savo dienų džiaugsmais. Todėl mokslininkė Alina SMALINSKIENĖ grįžta į gimtuosius namus Raudonėje – čia jos vasaros savaitgalių rezidencija, ramybės uostas.

(Plačiau...)

Vaiko teisių specialistė: taisyklės padeda išvengti bausmių (0)

Laikas dabar toks, kad ir tėvams, ir pedagogams kartais kyla minčių, jog vaikų teisės akcentuojamos labiau nei pareigos. Pro „Šviesos“ skaitytojų akis neprasprūdo Jurbarko r. savivaldybės biudžetinės įstaigos Skalvijos namų direktoriaus papasakota istorija („Šviesa“, Nr. 42, 2020 06 06), kad dėl tvarkos pažeidimų atjungus internetą, globotiniai pasiskundė Vaiko teisių tarnybai, o ši įstaigos administracijai nurodė neriboti auklėtinių prieigos prie interneto, nes esą taip pažeidžiamos vaikų teisės. Skaitytojams toks sprendimas pasirodė netikėtas ir neteisingas. Apie vaikų ir tėvų teises ir pareigas kalbėjomės su Tauragės apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Birute SRAGAUSKIENE.

(Plačiau...)

Šeima ir bendruomenė – Vaidos varomoji jėga (2)

Vertimų bendruomenės pirmininkei Vaidai Saročkienei šie metai ypatingi oficialiais apdovanojimais ir viešu pripažinimu. Valstybės atkūrimo dieną – Vasario 16-ąją jai buvo įteikta Jurbarko r. savivaldybės padėkos „Krištolinė lelija“. Gegužę policijos surengtuose šauniausio kaimyno rinkimuose šis titulas atiteko vertimiškei Vaidai. Abu – už bendruomeniškumą, už nuoširdų rūpinimąsi kaimynais.

(Plačiau...)

Apie žemiškas svajones ir laimę namuose (0)

Važiuoti į Stakius – smagu: asfaltas naujas, abipus plento rapsų žydėjimu ir žiemkenčių žaluma raštuotas kilimas, kelio vingiuose šakomis kaip rankomis sveikina belapojantys medžiai. Gegužė pačiame klestėjime! O stakiškių ūkininkų Kačiukų kieme pasijunti kaip žemės rojuje – žalia, žydi, čiulba... Ir supranti, kodėl šios sodybos šeimininkė Gitana laimingiausia yra namie.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook