Ant rožyno podiumo – nauja veliuoniečių kolekcija

Ant rožyno podiumo – nauja veliuoniečių kolekcija (0)

2021-07-28

Veliuonos kultūros centro rūbų ir papuošalų kolekcijos „Aš būsiu ten“ kūrėjos ir demonstruotojos su „Kūrybos podiumo“ organizatorėmis, išgyrusiomis veliuoniečių kūrybą. Veliuonos KC nuotr

Kaune, Vytauto Didžiojo universiteto botanikos sode vykusiame renginyje „Kūrybos podiumas“ pademonstruota ir Veliuonos kultūros centro rūbų ir papuošalų kolekcija „Aš būsiu ten“. Tai antrasis Veliuonos kūrybingų moterų pasirodymas šiame renginyje.

Po sėkmingo debiuto pernai su lininių rūbų kolekcija „Gyvybės medis – ženklų galia“ Veliuonos moterys jau žinojo, kad bus ir antras kartas, nes įdomios kūrybos bendrystė įtraukia, idėjų randasi vis naujų ir noro jas įgyvendinti.

„Tikrai žinojome, kad tęsime. Tai yra kūryba. Kultūros darbuotojas juk ne tik eilėraštį paskaityti. Tai bendras kūrybinis darbas, labai įdomus ir įtraukiantis“, – sakė Veliuonos kultūros centro direktorė Violeta Grabauskienė apie kolekcijos kūrimą ir pristatymą.

Todėl tarp gausybės programos „Veliuona – mažoji Lietuvos kultūros sostinė“ įgyvendinimo darbų atsirado laiko ir kolekcijai, kuri šįkart net didesnė – drabužiai ir papuošalai.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook