Lino suknelės moteris įtraukė į smagų nuotykį

Lino suknelės moteris įtraukė į smagų nuotykį (0)

2020-07-29

Lino suknelių kolekcija „Gyvybės medis – ženklų galia“ – Veliuonos kultūros centro įgyvendintas netipiškas ir ambicingas projektas.

Kai Veliuonos kultūros darbuotojos liepos 17 d. sudalyvavo Kaune, Botanikos sode, vykusiame renginyje „Kūrybos podiumas“, feisbuke suknelės nurungė baravykus. Ir dalyvės, ir žiūrovai dalijosi nuotraukomis iš renginio, kuriose veliuoniečių pademonstruota lininių suknelių kolekcija išsiskyrė originalumu, o modeliai – subtilia elegancija.

Lino suknelių kolekcija „Gyvybės medis – ženklų galia“ – Veliuonos kultūros centro įgyvendintas netipiškas tokioms įstaigoms projektas. Ir ambicingas!

O gimė iš sveikos ambicijos. Kai pernai miestelio šventėje buvo pademonstruota viena rūbų dizainerės kolekcija, veliuonietės gėrėjosi, džiaugėsi, plojo. Bet pasigirdo ir replika, kad „gal ir mes galėtume sukurti kažką savito“.

Ji neprasprūdo pro kultūros centro direktorės Violetos Grabauskienės ausis. Išsirutuliojo mintis apie sukneles kultūros centro darbuotojoms, kad galėtų puoštis jomis per renginius, buvo pakviestos prisijungti miestelio bibliotekininkė ir muziejininkė, projekto dalyvių dukros.

„Kai baigėsi karantinas, ėmiausi žygių. Pirmiausia – pas siuvėjas!“ – veiklos pradžią mena Violeta.

Taigi projektas buvo įgyvendintas per gana trumpą laiką.

Prisimenat, kada baigėsi karantinas? Birželio viduryje, o liepos 11 d. suknelės jau buvo pademonstruotos bendruomenių sueigoje prie Veliuonos dvaro.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook