Progimnazijos iššūkis – apžingsniuoti Žemės rutulį

Progimnazijos iššūkis – apžingsniuoti Žemės rutulį (2)

2021-05-28

Naujamiesčio progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Tamošaitienė gėrisi, kad mokyklos bendruomenė entuziastingai priėmė iššūkį „Koja kojon už sveiką mokyklą!“, ir vaikščiotojų tik daugėja. D. Karopčikienės nuotr

Naujamiesčio progimnazija susikūrė vaikščiojimo iššūkį „Koja kojon už sveiką mokyklą!“ Iššūkis nemenkas – per mėnesį planuojama nužingsniuoti 50 mln. žingsnių – tai prilygsta kelionei aplink Žemės rutulį, tad mokyklos bendruomenė kviečiasi pagalbininkus. Vaikščiojimo virusas plinta Jurbarke ir toliau už jo. Geras virusas – tokie tegul tik dauginasi.

Pakilo nuo kompiuterių

Naujamiesčio progimnazijoje į klausimą, ką veiki, dabar dažnas atsakys: vaikštau. Visi vaikšto, skaičiuoja žingsnius ir lenktyniauja, kas daugiau. Prasidėjęs gegužės 17- ąją vaikščiojimo iššūkis tęsis lygiai mėnesį. O per mėnesį gali susiformuoti ir įprotis vaikščioti – tiesiog taip, be jokio iššūkio.

Vaikščiojimo iššūkis „Koja kojon už sveiką mokyklą!“ yra Tėvų savaitės, kuri Naujamiesčio progimnazijoje vyko gegužės 17–21 d., sudėtinė dalis.

Darbo grupei, kuri ruošė savaitės programą, kilo idėja išjudinti bendruomenę, jau beveik metus sėdinčią prie kompiuterių.

„Tėvų savaitė vyko netradiciškai, nes negalim tėvelių pasikviesti į mokyklą. Turėjom diskusiją „Nuotolinio mokymo iššūkiai ir galimybės“, kurioje dalyvavo tėvų, pedagogų ir mokinių atstovai, be viso kito, joje kalbėta ir apie ilgo sėdėjimo prie ekrano pasekmes regėjimo suprastėjimui, judėjimo ir gyvo bendravimo stoką. Tad ir vaikai, ir tėvai, ir mokytojai entuziastingai priėmė pasiūlymą vaikščioti“, – sakė Naujamiesčio progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Tamošaitienė.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook