Stipri šeima – nuolatinės kūrybos rezultatas

Stipri šeima – nuolatinės kūrybos rezultatas (0)

2021-07-29

Eglė ir Vaidas Židžiūnai džiaugiasi augančiais vaikais – vienintele dukra Vitalija, vienuolikmečiu Emilijumi, dvyniais Egidijumi ir Eduardu bei mažuoju Eurelijumi, ir tikisi, kad užaugę jie išlaikys artimą ryšį. J. Stanaitienės nuotr

„Nebegaliu daugiau skaityti apie besiskiriančias šeimas. Yra ir kitokių – darnių šeimų. Norisi girdėti apie jas“, – priežastį, dėl ko sutiko papasakoti „Šviesai“ apie savo gražią ir didelę šeimą, įvardija jurbarkietė Eglė Židžiūnienė. Drauge su vyru Vaidu ji augina penkias atžalas – mergaitę ir keturis berniukus – ir džiaugiasi šeimos tvirtumu bei darna.

Pažintis internetu

Eglė, buvusi Maskolaitytė, užaugo Jurbarke – vos keli šimtai metrų nuo dabartinių savo namų Sodų gatvės rajone. Vaidas – alytiškis.

Prieš 16 metų devyniolikmetė abiturientė ir trejais metais vyresnis dzūkas susipažino internete.

„Vienoje pokalbių svetainėje su merginomis „plepėjome“ apie vaikinus ir aš pasakiau, kad man patinka aukšti. Netrukus tarp žinučių pamačiau skaičių 193. Taip apie savo ūgį pranešė Vaidas. Tai buvo dingstis tolimesniam pokalbiui“, – prisimena Eglė.

Pokalbiui persikėlus į privačią erdvę jiedu pasikeitė nuotraukomis.

„Vaidas atsiuntė nuotrauką su savanorio uniforma, o miško fone tiesiog švietė jo mėlynos akys. Na, kaip gali atsispirti?“ – juokiasi Eglė.

Netrukus Vaidas pakvietė Eglę į svečius, o šiai nesutikus atvažiuoti pats atvyko į būsimos žmonos namus, susitiko su tėvais.

„Matyt, patikau“, – šypsosi Eglė, paklausta, ar vaikinui buvo drąsu iš karto susipažinti su merginos tėvais.

Jurbarkietė taip pat neliko abejinga dzūkiškam asistavimui – Vaidui prireikus operacijos vyko su juo į Kauną ir ten juo rūpinosi.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook