Teatras sugrįžta į sceną – birželį kvies atidėta premjera

Teatras sugrįžta į sceną – birželį kvies atidėta premjera (0)

2021-06-02

Naują spektaklį su Jurbarko ir Smalininkų teatrais kuria režisierius Albertas Vidžiūnas, o Inesa Kazikaitienė ir Danutė Samienė yra tik jo pagalbininkės ir aktorės spektaklyje „Jonas Sobieskis“

Jurbarko Konstantino Glinskio ir Smalininkų „Ąžuolynės“ teatrai rengiasi premjerai – naują šių ne pirmą kartą bendradarbiaujančių teatrų darbą žiūrovai išvys birželio pabaigoje. Tai kviestinio režisieriaus Alberto Vidžiūno režisuotas spektaklis „Jonas Sobieskis“ pagal dramaturgo Herkaus Kunčiaus pjesę.

Pažintis su šiuolaikiniais

Naujasis spektaklis – Jurbarko kultūros centro Konstantino Glinskio teatro pernykščio projekto, skirto pažinčiai su šiuolaikine lietuvių dramaturgija, rezultatas.

Nes iki šiol glinskiečių repertuarą daugiausia sudarė kraštiečių kūryba arba pačios režisierės sukurti scenarijai, pristatantys Jurbarko krašto žmones.

Projektas pavyko, bet spektaklis žiūrovams neparodytas dėl karantino. Jį atlaisvinus aktoriai vėl renkasi į repeticijas.

Repetuojama savaitgaliais, pradedant penktadienio vakaru, kai atvyksta režisierius.

Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centre dėliojami paskutiniai, o neretai ir visai nauji, akcentai būsimai premjerai.

Režisierius ir aktorius A. Vidžiūnas yra dirbęs įvairiuose teatruose, pastaraisiais metais tris spektaklius pastatė Alytaus miesto teatre.

O pirmoji jo pažintis su mėgėjų teatru – Jurbarke vedė seminarą apie šiuolaikinę dramaturgiją.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook